Evlilikleri bir gün sürüyordu! Sırrı ifşa olan kadını...

Amasya'da, evlilik vaadiyle dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan 28 yaşındaki F.E. adlı kadın ile ona yardım eden M.K., tutuklandı.

Gündem 11.08.2019 - 20:22 11.08.2019 - 20:22

AMASYA'DAN G.ZNTEP'E DOLANDIRICILIK İÇİN YOLA ÇIKTI!

Amasya'da oturan F.G. (59), bir aracı vasıtasıyla Gaziantep'te F.E. adlı kadınla tanıştı. Kadının yakınlarına 8 bin TL veren F.G., dini nikah kıydığı F.E.'yi Amasya'ya getirdi. İddiaya göre evde duş almak için banyoya giren F.G, çıktığında genç kadını bulamadı.

Kadının 13 bin TL değerindeki altın ve bin TL ile cep telefonunu alarak kaçtığını anlayan F.G., polise başvurarak şikayetçi oldu.

EVLİ OLMASINA RAĞMEN EVLİLİK VAADİYLE KANDIRDI!

Amasya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri F.E.'nin kentten M.K. (28) ve A.P. (34) ile kaçtığını belirledi. Şüpheliler Kahramanmaraş'ta yakalanarak gözaltına alındı. Dolandırıcılıktan 23 ayrı suç kaydı bulunan evli ve 3 çocuk annesi F.E.'nin dini nikah ile evlendiği kişileri altın, para ve cep telefonlarını alarak ilk gece terk ettiği ortaya çıktı.

Emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden F.E. ve M.K., tutuklandı, A.P. ise serbest bırakıldı.

Yorumlar