Exxen abonelik ücretleri ne kadar?

Dijital dünyanın gelişmesi ile birlikte Türkiye de büyük yatırımlar yapan ve gerçekleştiren Acun Ilıcalı yeni dijital platform projesi olan Exxen markasını tanıttı. Kısa süre içerisinde Twitterda gündemlere oturan platform şimdiden çok konuşulanlar arasına girdi. Peki Exxen ne zaman tanıtılacak? Exxen abonelik ücretleri ne kadar olacak? Exxen fiyatları ne kadar olacak? İşte detaylar..

Bilim, Teknoloji 24.09.2020 - 12:37 24.09.2020 - 12:37

Acun Ilıcalı kısa süre önce Netflix şirketine benzer bir şirket kuracağını ve bu noktada global anlamda yayınlar yapacağını açıklamıştı. Bu haberlerin yayınlanmasının ardından geçen sürede tüm hazırlıklarını tamamlayan Acun Ilıcalı ve ekibi Exxen platformunu sosyal medya hesabından tanıttı.

g

Acun Ilıcalı bu görseli paylaşarak Instagram hesabından şu açıklamaları paylaştı. “Yeni dijital platformumuz @exxen ’de yakında beraberiz.. #Exxen

Dijital dünyanın gelişmesi ile birlikte Türkiye de bu noktada en büyük yatırımları gerçekleştiren kişi olan Acun Ilıcalı sürekli olarak yeniliklerine devam ediyor. Exxen markasını tanıtan Acun Ilıcalı şimdiden abonelik ücretleri ve içerisinde neler barındıracağı merak ediliyor.

Acun Ilıcalı bu projesinde Youtuberlar ile çalışacağını daha önce de açıklarken yakın dostu olan Cem Yılmaz da bu projenin en önemli isimleri arasında gösteriliyor.

Exxen abonelik ücretleri henüz belli olmasada Netflix platformuna yakın fiyatların olacağı fakat açılış noktasında büyük sürprizlerin yer alması bekleniyor.

Yorumlar (3)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@