'Faiz ve Dolar tam bir afâttır!'

Haftalık Cuma yazılarıyla gündemi yorumlayan İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz bu haftaki yazısında, AmeriKAN vampirinin beslendiği damar olan faiz ve dolar üzerinden Türkiye’ye karşı başlatılan finansal operasyonları analiz etti! Sebep-sonuç ilişkisi üzerinden çarpıcı yorumlarda bulundu!

Gündem 09.08.2018 - 18:57 09.08.2018 - 18:57
“Hazine ancak Faizsiz ve Dolarsız dolar!”  başlığıyla kaleme aldığı yazısında Yılmaz ‘’Osmanlı Cihan Devletini içimizdeki mandacı hainler eliyle yıkarak, dünya nöbetini ele geçiren beşli çete emperyalist devletler; savaşlar ve neticesi işgallerle, hem medeniyetimizi, hem ekonomimizi yıktılar’’ bizi kağıda mecbur ettiler dedi.

 ‘’Bir zamanlar kağıt para kullanmamış bir millet idik! Mecidiye, Aziziye ve Hamidiye Altınla alış veriş yapan bir Millet idik!’’ diye yazan Yılmaz ‘’ABD’nin ‘kağıdıyla’, Türkiye’nin ve diğer sömürülen ülkelerin ‘kağıdı’ nasıl farklı değerde oluyor! Onun 1 kağıdı, nasıl oluyorda  bizim 5 kağıdımıza denk oluyor!?’’ diyerek sordu.

 
‘’Faiz ve Dolar tam bir afâttır!’’ diyen Yılmaz, dünden bugüne ekonomik yürüyüşümüzdeki paradigmalar üzerinden doların kanlı pençelerine nasıl düştüğümüzü özetlediği yazısında: ‘’Dolar kağıdının, kese kağıdı yapılacağı günler çok yakındır İnşAllah!’’ diyerek iddialı bir yorumda da bulundu!

İhanet merkezlerinin Osmanlı’yı yıkma projelerinde faizin rolü neydi?
Türkiye, ekonomik olarak ne zaman ve nasıl kıskaca alındı?
Dolar ve faiz kıskacından nasıl kurutulunur?
Finansal krizlerde Siyonistlerin rolü?
İthalat ve İhracat dengemizi nasıl bozdular? Nasıl güçlü bir ekonomiye sahip oluruz?
Şevki Yılmaz’ın bu ve benzeri soruların cevaplarını verdiği “Hazine ancak Faizsiz ve Dolarsız dolar!”  başlıklı yazısı…
....

“Hazine ancak Faizsiz ve Dolarsız dolar!”

“O Allah’ın (cc) düşmanları  yeryüzü iktidarını ele geçirdiklerinde yeryüzünde terör, savaş, sömürü vs. fesad yayılır! Ekinler (ekonomi) bozulur ve nesiller mahvolur!’’ (Bakara S: 205) ilahi İhtarının yaşandığı bir asırdayız!
Osmanlı Cihan Devletini içimizdeki mandacı Mason hainler eliyle yıkarak, dünya nöbetini ele geçiren beşli çete emperyalist devletler savaşlar ve neticesi işgallerle hemmedeniyetimizi, hem ekonomimizi, hem kültürümüzü hem de nesillerimizin ahlaki değerlerini yıktılar!
Asya ve Afrika gibi dünya’nın en zengin kıtalarının insanlarını varlık içinde yoklukla esir aldılar! Bedenlerini ve akıllarını köleleştirdiler!
Bir avuç Siyonist İsrail’in kontrolünde kurdukları  BM, NATO, Unesco ve AB gibi siyasi ve ekonomik şeytani birliklerle altı milyarlık insanlığın dünya hayatını Cehenneme çevirdiler!
Bu Şeytani oyunu bozacak baş aktör ülkenin Türkiye olduğunu bildikleri için, siyasi ve iktisadi darbelerine acımasızca devam ediyorlar!
Bir zamanlar kağıt para kullanmamış bir millet idik!
Mecidiye, Aziziye ve Hamidiye Altınla alış veriş yapan bir Millet idik!
Sonra gümüş ve kağıt parayla tanıştık!
Önce içimizdeki Sebataist hain dönmeler ve gafiller yoluyla altın paramız, sarraf vitrinlerini  süsler oldu!
Ve Reşad altınımız düğünlerimizde gelinlerimize takı oldu!
Son 70 yıldır da kendi kağıt paramızı dolar kapanına esir  ettik!
Kendi ülkemizde bile birbirine dolarla borçlanan, mülkünü dolarla kiraya veren ve dolarla alışveriş eden bir aciz ve gafil toplum olduk!
...
YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar