Fatih Portakal artık Youtuber! işte Fatih Portakal'ın yeni adresi

FOX TV'den ayrılma ve emeklilik kararı alan Fatih Portakal, tatiline devam ediyor. Son yaptığı paylaşımla yeni bir mecraya açıldığını söyleyen Portakal, yeni hedefini açıkladı. işte Fatih Portakal'ın yeni adresi

Gündem 24.09.2020 - 23:17 24.09.2020 - 23:17

Emekli olma kararıyla birlikte FOX TV'den istifa eden Fatih Portakal, teknesinde tatil yapmaya devam ediyor. Türkiye'nin koyları Orhaniye ve Selimiye'den video paylaşan Portakal, günlük rotasını anlattı.

Portakal'ın emeklilik kararını artık tarımla uğraşmak istediği için aldığını açıklaması, kamuoyu tarafından tatminkar bir açıklama olarak kabul görmemişti. Hatta ünlü televizyoncunun bir süre sonra farklı bir mecra ile yeniden medyaya geri döneceği yönünde çokça yorum yapılmıştı.

 işte Fatih Portakal'ın yeni adresi

Portakal, dün gece bu iddiaları doğrular nitelikte bir tweet attı ve Fatih Portakal artık Youtube kanalı aracılığıyla izleyicilerinin karşısına çıkacak

Youtube'da yelkenlisinde çektiği bir videoyu yayınlayan Portakal, Twitter'daki mesajında şu ifadeleri kullandı: "Yeni bir mecraya ağır ağır ilerliyorum. Aceleye gerek yok. Isınma turları iyidir. Yelkenlim ve ben" 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@