Fenerbahçe duyurdu: O isim kadro dışı bırakıldı!

Fenerbahçe, Caner Erkin ve Steven Caulker ile ilgili transfer görüşmelerinin devam ettiğini, Sinan Gümüş'ün ise süresiz kadro dışı bırakıldığını açıkladı.

Spor 03.09.2021 - 15:18 03.09.2021 - 15:19

Fenerbahçe Kulübü, dün gerçekleşen transferlerin ardından UEFA listesine yeni oyuncuların katıldığını duyurdu. Serdar Dursun'un sakatlığı nedeniyle UEFA listesine eklenmediği ifade edildi. Aynı zamanda transfer çalışmalarıyla ilgili de bilgiler verildi.

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklama:

Kulübümüz, Futbol Takımımızın 2021-22 sezonu yapılanması kapsamındaki planlama doğrultusunda; UEFA Avrupa Ligi için kadro bildirme süresinin son tarihi olan 2 Eylül 2021 itibarıyla belirlediği adımları atmıştır.
 
Teknik Direktörümüz Vitor Pereira ile yapılan görüş alışverişleri doğrultusunda takımımıza transfer edilerek UEFA A listesinde eklenen isimler; Diego Rossi, Min-Jae Kim, Max Meyer, Mergim Berisha olmuştur.
 
Futbolcumuz Serdar Dursun yaşadığı sakatlık dolayısıyla UEFA listesine eklenmemiştir.
 
Oyuncularımız Fatih Şanlıtürk, Arda Güler ve Melih Bostan UEFA B Listesine alınmışlardır.
 
Kulübümüz, futbolda belirlenen birinci transfer ve tescil döneminin sonu olan 8 Eylül 2021 tarihine dek Teknik Direktörümüzün istekleri doğrultusunda en az bir ve yüksek olasılıkla birden fazla pozisyon için de transfer çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Kulübümüz bu süreçte Gökhan Gönül, Harun Tekin, Kemal Ademi, M. Frey, M. Lemos (K), M. Samatta (K), M. Thiam, Nabil Dirar, Ozan Tufan (K), Diego Perotti, Sadık Çiftpınar ile yollarını ayırmıştır.
 
Caner Erkin ve Steven Caulker ile ilgili transfer görüşmeleri devam etmektedir.
 
Sinan Gümüş süresiz kadro dışı bırakılmıştır.
 
Takımımıza dair transfer gelişmeleri oldukça kulübümüz tarafından gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
 
Camiamızın ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@