Fenerbahçe kongresinde şok ifadeler! "Atatürk ile sorunu olan hükümet Fenerbahçe'ye 500 milyon Euro ödemeli"

Fenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Ülker Stadı'nda bugün başladı. Katılım sayısının az olduğu gözlemlenen toplantıda, üyeler sırayla gelip konuşmalarını yaptı. Fenerbahçe kongre üyesi Resai Ersoy ise konuşmasında şok ifadeler kullandı. Ersoy, "Bu 500 milyon euroyu biz şuan mevcut bulunan iktidardan almak zorundayız. Çünkü FETÖ belasını onlar başımıza sardı." dedi. İşte detaylar...

Spor 25.06.2021 - 16:47 25.06.2021 - 16:47 Bülent Deniz

Fenerbahçe kongre üyesi Resai Ersoy, Fenerbahçelilerin koronavirüs yüzünden değil, kötü skorlar yüzünden hastaneye gittiklerini savunarak, "Fenerbahçeliler koronavirüs yüzünden hastaneye gitmiyor, kalp spazmı yüzünden gidiyor" dedi. 

"HÜKÜMET FENERBAHÇE'YE 500 MİLYON EURO ÖDEMELİ"

Fenerbahçe'nin Türkiye'de en çok borcu olan kulüp olduğunu söyleyen Ersoy, "Bu 500 milyon euroyu biz şuan mevcut bulunan iktidardan almak zorundayız. Çünkü FETÖ belasını onlar başımıza sardı. Bu FETÖ belası şu veya bunların hikayesi değil. Bu Atatürk'le sorunu olan hükümetin hikayesi. Atatürk'le sorunu olan hükümet Fenerbahçe'yi ele geçirmek istedi ama beceremedi.  Olay farklı yöne gitti. 500 milyon euroyu devleti yöneten yöneticiler ödemek zorunda" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@