'Fenerbahçe'den beni arıyorlar' diyen Enes Kanter'e tepki

Fenerbahçe Kulübü, Enes Kanter'in bugün yaptığı paylaşımlarla ilgili bir açıklama yayınladı.

Spor 19.07.2020 - 17:56 19.07.2020 - 17:56

Fenerbahçe Spor Kulübü, NBA takımlarından Boston Celtics'te oynayan FETÖ firarisi hain Enes Kanter'in paylaşımıyla ilgili bir açıklama yayımladı.

Sarı - lacivertliler açıklamada, "Ülkemize ve bayrağımıza sadakatsizlik eden, ismi terör örgütleri ile yan yana anılmış ve kulübümüzden ayrıldığı dönemde davranışları camiamızca çok iyi bilinen bu şahısla kulübümüzün ne şu aşamada ne de gelecekte herhangi bir ilişkisi olmamıştır, olamaz." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Kulübü'nün açıklaması şöyle;

Enes Kanter isimli şahıs, sosyal medya hesaplarından ilk olarak 1 Haziran 2020 tarihinde, ikinci olarak ise bugün, yine aynı cümlelerle bazı paylaşımlarda bulunmuştur. Kısa bir süre içinde aynı cümlelerle iki kez yaptığı, kulübümüzü ilgilendiren ve amacı bizce meçhul paylaşımlarına yönelik açıklığa kavuşturmamız gereken bir hususta kamuoyunu bilgilendirmek isteriz.

Ülkemize ve bayrağımıza sadakatsizlik eden, ismi terör örgütleri ile yan yana anılmış ve kulübümüzden ayrıldığı dönemde davranışları camiamızca çok iyi bilinen bu şahısla kulübümüzün ne şu aşamada ne de gelecekte herhangi bir ilişkisi olmamıştır, olamaz.

Bu vesile ile bir kez daha belirtmek isteriz ki; 

Kulübümüzün kapıları kendisine ve kendisi gibilere sonsuza dek kapalıdır ve öyle kalacaktır. 

Enes Kanter'in bugünkü paylaşımı:

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@