Franssa Ligue 1 ekiplerinden Toulouse'un başkanlığını yapan Damien Comolli'nin, iki sezon önce PSG'yi çalıştıran Christophe Galtier'in evlatlık oğlu John Valovic-Galtier ile aynı soruşturma kapsamında tutuklandığı belirtildi.

Geçtiğimiz yaz, eski Paris Saint-Germain menajeri Christophe'un bir başka oğlu Jordan Galtier, Toulouse'da Carles Martínez Novell'in yardımcı antrenörlüğüne getirildi.

İddiaya göre Toulouse'un başkanı Comolli anlaşmanın bir parçası olarak sahte bir menajer John Valovic-Galtier'i de bu anlaşmaya dahil etti. Devam eden soruşturma kapsamında dokuz kişi gözaltında tutuluyor. Comolli'nin yargılamasının bu ay içinde başlaması bekleniyor.

1,5 YIL FENERBAHÇE'DE GÖREV YAPTI

Filistin'e destek verdiği için sözleşmesi feshedilmişti! Mahkeme kararını verdi Filistin'e destek verdiği için sözleşmesi feshedilmişti! Mahkeme kararını verdi

Fenerbahçe'ye 2018 yazında gelen Comolli, 1,5 sene boyunca sportif direktör olarak görev yapmıştı. Ali Koç, başkan seçildikten sonra Comolli'yi getirerek transferde kendisine tam yetki vermişti.