07.07.2020, 12:40

FETÖ'nün  Panzehiri Kemalist Bürokrasi...

15 Temmuz sonrası ve öncesi F tipi yapılanma ile mücadele içinde olan ve açılan davalarda müşteki sıfatıyla ifade verenlerin çoğu Kemalistler,Ülkücüler ile eski Milli görüş kadroları ve kısmen AKP'li mağdurlardı.

Bu dörtlü  kesimin mağduriyetleri sonrasında da devam etti.Yargı tacizlerine uğradılar

FETÖ' cülerin temel endişesi şu aralar Akp'ninn Kemalistleşmesi.

Ve topluma yönelik; Kemalistlerin önü açılırsa Kemalistler önce FETÖCÜLERİN sonra da AKP'lilerin canına ot tıkar şeklinde şu aralar algı yönetimleri  yapıyorlar.

Kemalizm ve Kemalistlerden  kastedilenin YCHP'li sosyal demokrat zevat olmadığı çok nettir. Zira bu zevatın Fetöcü üst akıl  ile araları çok iyidir. 

Eskaza YCHP iktidara gelse; Önce Kemalistleri sonra AKP içinde Fetö ile mücadele eden kadroları  hedef alacakları da kesindir.

Kemalist bürokraside  ve yargı kadrolarında Kemalistlerin önünün açılması Fetö ile mücadele hızını  ve etkinliğini 2 kat artırır.Adrese teslim çok kişi yargılanır.Kemalist kadrolar bu acıdan da  aynen Fetö gibi, YCHP içinde  bir korku yaratıyor.

Akp'nin kilit makam atamalarına özellikle Fetönun eski mahalle arkadaslari içinden  gorevlendirilmelerinin yapılmaması ve halının altına süpürülenlen FETÖ'cülerin ortaya çıkarılması, bu mücadelenin etkinliği açısından ve  özellikle de siyasi ve üst bürokrasi ( özellikle yargi içindeki kripto artıkların) ortaya çıkarılmasında) hayati önemde.

15 Temmuzun 4. Yıldönümü yaklaşırken Sayın Cumhurbaşkanının   halen daha açık havada dolaşıp hava atan Fetöcüleri  artık  Devlet içindeki gerçek Kemalist kadrolara havale etmesinin zamanı geldi de geçiyor..

Kesin Çözüm bu.

Yorumlar (1)