banner29

İsrail polisi, 'eğlence için' Filistinli genci vurduğunu itiraf etti!

Siyonist İsrail'in işgali altındaki Batı Şeria'da, İsrail polisleri tarafından Filistinli bir gence sebepsiz yere plastik mermiyle ateş ettiği görüntü tüm dünyada infiale neden oldu.

Filistin 03.11.2019, 22:03 04.11.2019, 01:02

KEYFEKEDER(!) ATEŞ ETTİKLERİNİ İTİRAF ETTİLER!

Siyonist İsrail'in Kanal 13 televizyonunda yayınlanan görüntüde, İsrailli polislerin bölgeden uzaklaşmasını istediği Filistinli bir genç sırtı dönük ve elleri havada olarak yürüyorken, bir İsrail polisi, arkası dönük olarak yürüyen gence plastik mermiyle ateş açtı. Vurulan Filistinli genç acı içinde yere yığılırken, İsrail polisleri bölgeden uzaklaştı.

Kudüs'ün kuzeydoğusundaki al-Zaeem kontrol noktasında, İsrailli askerler Filistinli silahsız bir gence ateş açtı. İsrail'in TV kanalı 13News, söz konusu olayı 'Eğlence için ateş ettiler' başlığı ile duyurdu. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, İsrail askerlerinin Filistinli silahsız gence bağırdığı, gencin ise ellerini havaya kaldırarak askerlerden uzaklaştığı görüldü. Genç uzaklaştığı sırada arkasından ateş eden İsrail askerleri, sırtından vurarak yaraladı. O sırada gencin acıyla bağırdığı duyuldu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?