Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a olay sözler!

Galatasaray kadrosuna kattığı Mostafa Mohamed, Yedlin, Gedson Fernandes, Halil Dervişoğlu ve Onyekuru için imza töreni düzenledi.

Spor 09.02.2021 - 17:45 09.02.2021 - 17:45

İmza töreninde Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak yer aldı.

İlk olarak söz alan Mustafa Cengiz, "Allah utandırmasın, nokta transferler, fırsat transferler... Limitler içinde kalarak yaptığımız, hiçbiriyle çifte sözleşme yapmadan yaptığımız transferler. Hepsine çok teşekkür ederim. Avrupa'dan önemli teklifler olmasına rağmen bizi seçtiler. Limitler içinde kalarak, hiçbiri ile çifte sözleşme yapmadan gerçekleştirdiğimiz transferlere imza attık" dedi.

MUSTAFA CENGİZ: NOKTA ATIŞI TRANSFERLER YAPTIK

Bu transfer döneminde limitler içerisinde kalarak nokta atışı hamleler yaptık.. Yeni transferlerimizin hepsine bizi seçtikleri için tek tek teşekkür ediyorum. Futbolcu köle değildir, karakterlidir.

HENRY ONYEKURU: ÇOK MUTLUYUM

Tekrar burada olmak, evime dönmek inanılmaz bir duygu. Yuvama geri döndüm. Ne zaman buraya gelsem, kendimi çok mutlu hissediyorum. İnşallah mayıs ayında yine şampiyonluk yaşarız"

DEANDRE YEDLIN: ABD'DE GALATASARAY'I BİLİYORDUM

Galatasaray gibi büyük bir camiada olmaktan çok onurluyum. Kendimi evimde gibi hissettim. ABD'deyken bile ben Galatasaray'ı çocukken bile biliyordum. Şükürler olsun ki Galatasaray'da mücadele edeceğim. Umarım şampiyon olacağız.

MUSTAFA MUHAMMED: FENERBAHÇE'DEN TEKLİF ALDIM

Bismillahirrahmanirrahim... Galatasaray benim ikinci ailem. İlk geldiğim günden bu yana güzel duygular yaşattığım için mutluyum. İlk golü attığım zaman taraftarımızın neler hissettiğini gördüm.

Fenerbahçe'den teklif aldın mı?

"Geçen sezon Fenerbahçe'den bana teklif geldi ama Galatasaray'da olduğum için mutluyum"

GEDSON FERNANDES: UMARIM ŞAMPİYONLUK YAŞARIM

Galatasaray taraftarının önünde oynamak için sabırsızlanıyorum. Daha önce rakip olarak gelmiştim. Umarım pandemi bir an evvel biter. Taraftara kavuşma sevincini yaşarım.

"VAR GELDİĞİNDEN BERİ FENERBAHÇE'YE YENİLMEDİK"

Soru-cevap kısmında konuşan Mustafa Cengiz, "Biz kendi evimizde kaç kere yenildik, böyle haberler, algılar bizden duydunuz mu? Voleybol maçında Galatasaray, Fenerbahçe'ye yenildi. Bir tek laf eden oldu mu? Biz dedikodular duyduk. Sağlık çalışanı adı altında seyirci sokulacakmış diye duyduk. Stat ana baba günü gibiydi. 21 yıldır Kadıköy'de kazanamadık. VAR geldiğinden beri mağlup olmuyoruz." dedi.

"ALİ KOÇ BAMBAŞKA BİR HALE BÜRÜNDÜ"

"Ali bey gelmiş, Bana şunu dediğini hatırlıyorum, "Başkanım ayıp bu yapılanlar dedi" Ali bey benim antipati duyduğum bir insan değildir, kendisi de iyi bir insandır ama orada bambaşka bir hale büründü. orada stat amiri gibi herkese ayar verdi"

"ALİ KOÇ'UN ETTİĞİ KÜFÜRLERİ İYİ Kİ DUYMADIM"

En son personelimiz sahadan içeri girene kadar ben de sahada kaldım. Ali bey sinkaflı laflar etti diyorlar, ben duymadım, iyi ki de duymadım. Ben Antepliyim! Ali bey, bir takım emniyet mensuplarına küfür ettiği söyleniyor.

"BİZ OLMAYACAĞIZ GİBİ GÖRÜNÜYOR"

Fatih Terim'in sözleşmesi hakkında sorulan soru üzerine Cengiz, "Haziran ayında biz olmayacağız gibi görünüyor. Biz devam edersek ki zor görünüyor. Divan toplantısında bizden kötüsü yok. Bu da benim şansım. Ne şampiyonluklarda ne galibiyetlerde sevinebildik.  2+3 opsiyonu koyduran Fatih hocamızdır. Biz olursak zaten bizimle devam edecek. Hocamız, yeni yönetime bu seçeneği verdi" diye konuştu.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@