Galatasaray'dan, Beşiktaşlı Rosier'e tepki!

Galatasaray Yönetim Kurulu Sözcüsü Remzi Sanver, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Spor 03.08.2021 - 21:28 03.08.2021 - 21:32

Galatasaray Yönetim Kurulu Sözcüsü Remzi Sanver, kulüp televizyonunda gündeme dair açıklamalarda bulundu. Beşiktaş'ın Fransız sağ beki Valentin Rosier'in geçtiğimiz günlerde yaptığı sosyal medya paylaşımına gönderme yapan Sanver, ''Sayın Fatih Terim'i ima ederek kullandığı terbiye dışı ifadelere değineceğim.'' dedi.

'Bu sorumluluğunu taşıyoruz'

''Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Türk aydınlanmasının önderi Mustafa Kemal Atatürk; 'Sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim' demiştir. Türk aydınlanmasının önde gelen bir kurumu olarak bu ifadeyi benimsiyor ve sporcularımızı bedenen geliştirmenin yanı sıra sporcularımızı bedenen geliştirmenin yanı sıra ahlaken de olgunlaştırmanın sorumluluğunu taşıyoruz.''

'Ahlaki olgunlaşmasını Beşiktaş'a emanet ediyoruz'

''Fatih Hocamız, kendi öğrencilerinden; Galatasaray Spor Kulübü de kendi sporcularından mesuldür. Dolayısıyla bu genç sporcunun ahlaki olgunlaşmasını mensubu olduğu değerli rakibimiz Beşiktaş Jimnastik Kulübü'ne emanet ediyoruz.''

Ne olmuştu?

Beşiktaş'ın yeni transferi Valentina Rosier, siyah-beyazlı bir taraftarın Fatih Terim'e küfür içeren video paylaşımını Instagram hikayesinde paylaşmıştı.

Mustafa Cengiz ve yönetimi disipline sevk edildi

Galatasaray Yönetim Kurulu Sözcüsü Remzi Sanver, geçen mayıs ayındaki seçim için erteleme kararı alan eski başkan Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu üyelerinin, kulüp üyelerinin başvurusu üzerine disipline sevk edildiğini açıkladı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@