Adnan Oktar'ın şok görüntüleri ortaya çıktı!

Adnan Oktar'ın şok görüntüleri ortaya çıktı!
Dev bir operasyonla gözaltına alınan Adnan Oktar'ın Yahudilerin dini törenine katıldığı görüntüler ortaya çıktı.

MÜSLÜMANLARIN KATILMASI YASAK!

Fotoğraflarda Oktar'ın Yahudi din adamlarıyla sıcak ve samimi görüntüleri dikkat çekti. Müslümanlar'ın Yahudilerin dini törenlerine katılmasının yasak olduğu bilinirken Adnan Oktar'ın bu dini törene nasıl alındığı ise kafalarda soru işareti oluşturdu.

MASONLUK BELGESİ VERDİLER

1999 yılında Adnan Oktar'a yönelik düzenlenen operasyon için dönemin İstanbul Organize Suçlar Şube Müdürü Adil Serdar Saçan, "İnternete baktığınızda da İsrail'in o dinci gruplarıyla irtibatlarını göreceksiniz. Buna 'masonluk' belgesi verdiler" ifadelerini kullanmıştı.İSRAİL'İN FİLİSTİN'İ BOMBALAMASINI SAVUNDU

Yayınlarında sürekli İsrail'i öven hatta övmekle kalmayıp İsrail'in Filistinli'leri bombalamasını bile "Onlar da İsrail'e füze atmasın" diyerek savunan, Adnan Oktar, ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma kararı için de "İsrail'in Kudüs'ü tarihi bir şehir olarak muhafaza etmesi gerekiyor" açıklamasında bulunarak İsrail'e desteklerini sunmuştu.

'İSRAİL SOYUNDANIM'

Yaptığı sapkın yayınlar sonrası düzenlenen operasyonla gözaltına alınan Adnan Oktar'ın daha önce yaptığı bir açıklamada "İsrail soyundanım" dediği bilinirken İsrail'le ve Yahudilerle nasıl bir bağlantısı olduğu merak ediliyor.
Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5