Başörtülülere "öcü" diyen oyuncu Serra Yılmaz para için çarşafa girdi!

2012 yılında başörtülülere yönelik "öcü" benzetmesinde bulunan oyuncu Serra Yılmaz, İtalyan yapımı "La prima pietra" filmi için çarşafa girdi. Oyuncunun bu kararı "para için oynadı" şeklinde yorumlandı.

Başörtülülere "öcü" diyen oyuncu Serra Yılmaz para için çarşafa girdi!

İtalya'da vizyona girecek olan ve yönetmenliğini Rolando Ravello'nun üstlendiği 'La prima pietra' filminde, Serra Yılmaz, Kasia Smutniak'ın Müslüman kayınvalidesi rolünü canlandırdı.

Serra Yılmaz'ın bu görüntüsü, bir dönem başörtülülere söylediği sözleri akıllara getirdi.

PARA İÇİN ÇARŞAFA GİRDİ

İtalya'da bu Cuma vizyona girecek olan "La prima pietra"da, Müslüman rolünü üstlenen Serra Yılmaz, filmin her sahnesinde başörtülü ve çarşaflı olarak oynadı.

Serra Yılmaz'ın film için çarşafa girmesi "Para için oynadı" yorumlarını beraberinde getirdi.

BAŞÖRTÜLÜLERE "ÖCÜ" İTHAMINDA BULUNMUŞTU!

Serra Yılmaz 2012 yılında katıldığı bir televizyon programında başörtülülere yönelik skandal ifadelerde bulunmuştu.

Yılmaz başörtülüler için, "Ben bazen korkuyorum başörtülülerden. Geçen gün hastaneye gittim, içeri girdim simsiyah bir öcü geldi üstüme. Korktum, korkutucu geliyor bana. Ama hiçbir zaman kimseye "Neden başını örttün?" deme hakkını kendimde görmüyorum. Dolayısıyla hiç kimsenin de bana "Sen niye başını açık geziyorsun? Niye içki içiyorsun?" gibi bir şey sorma hakkı da yok. Bu konuyu sömürerekten baskıya uğradığını iddia eden arkadaşların haklı olduğunu düşünüyorum ama bunun çok da hayati bir baskı olduğunu düşünmüyorum." sözleriyle skadandal açıklamada bulunumuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5