Fatih Portakal: CHP lider sultası altında

Seçimde hezimete uğrayan CHP'de kazan kaynarken, partililerin kendine yakın gördükleri gazeteci Fatih Portakal'dan Kemal Kılıçdaroğlu hakkında ağır eleştiriler geldi. Portakal "Kendisi dışında herkesi kaybetti olarak gören bir zihniyetten bahsediyoruz." ifadelerini kullandı...

Fatih Portakal: CHP lider sultası altında
24 Haziran 2018 seçimlerini kaybeden CHP'de kazan kaynarken, partililerin kendine yakın gördükleri gazeteci Fatih Portaklal'ın sözleri de sinir uçlarına dokunacak nitelikte.

KILIÇDAROĞLU'NA AĞIR ELEŞTİRİLER

Haber7'nin haberine göre FOX TV Ana Haber Bülteni'nde Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Portakal; "Kendisi dışında herkesi kaybetti olarak gören bir zihniyetten bahsediyoruz. Kemal Bey 'kaybeden AKP'dir' dedi. En garipsediğim cümlelerinden bir tanesi 'kimsenin koltuk sevdası olmasın'. Diğer tarafta da her defasında seçim kaybettiği halde o koltuğukta kalacağım diyen bir Kemal Kılıçdaroğlu var. Bu zihniyetin değişmesi, kalıcı olan zihniyetin değişmesi lazım ki değişim gelsin." diye konuştu.

"CHP LİDER SULTASI ALTINDA"

Ardından CHP'lilerin daha çok kızacağı sözler ifade sarfeden Fatih Portakal: "Değişim en çok hangi partide oluyor diye bakarsanız; iktidar partisinde, AKP'de yaşanıyor. Garipseyebilirsiniz ama öyle. Cumhuriyet Halk Partisi'ne bakıyorsunuz: statükocu. Lider sultası altında." dedi.
Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2018, 22:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5