banner30

banner29

FETÖ tetikçisi Rubin: PKK, SİHA'larla Türkiye'ye saldıracak

15 Temmuz Darbesini önceden seslendiren Küreselci, kabalist Fetöşist Rubin'den Erdoğan'a, dolayısıyla Türkiye'ye tehtid. ''Beştepe'ye SİHA'larla saldırı olabilir'' İşte detaylar... Rusya'nın uçağı düşürülüyor! İran ise askeri törendeki saldırıyla sarsılıyor! CIA'cı Rubin ise Beştepe'nin vurulacağını söylüyor! Astana Üçlüsü'nü kimler hedefine alıp saldırıyor??

Gündem 22.09.2018, 11:11 22.09.2018, 11:11
FETÖ tetikçisi Rubin: PKK, SİHA'larla Türkiye'ye saldıracak
FETÖ’nün ABD’deki sözcülerinden Michael Rubin son yazısında terör örgütü PKK’nın yakında ülkemize insansız hava araçları ile saldıracağını söyleyerek tehdit etti.

Terör örgütü PKK’nın işgal ettiği Suriye’de bir takım sorunlar yaşatsa da Türkiye’deki mevcut durumdan daha iyi bir durumda olduğunu iddia eden Rubin, Türkiye’nin Afrin’de etnik temizlik yaptığını iddia etti.

Terör örgütü PKK’nın yalanlarını yazısında sürdüren Rubin, Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı Harekâtı sırasında en az 100 sivilin öldürüldüğünü iddia etti.

Türkiye’nin terörle mücadelesini de baltalamaya çalışan Rubin, geçtiğimiz aylarda imha edilen PKK elebaşlarından İsmail Özden’den de övgüyle bahsetti.

[caption id="attachment_49023" align="alignnone" width="350"] Michael Rubin bu tweetle duyurdu...[/caption]

FETÖ tetikçisi Rubin terör örgütü PKK’nın yakında SİHA teknolojisine sahip olacağını iddia ederken, kendisini de masum bir analist olarak göstermeye çalıştı.

PKK’nın Türkiye’ye saldıracağı SİHA’ları bulmakta zorlanmayacağını iddia eden Rubin bu SİHA’ların Rus malı olacağını ima etti. Türkiye ile Rusya’nın İdlib için Soçi’de yaptıkları mutabakatın hemen ardından bu yazının gelmesi de Soçi Mutabakatının ABD ve FETÖ tarafından baltalanmaya çalışılacağı şeklinde yorumlandı.

Terör örgütü PKK’nın Silahlı İnsansız Hava Araçları ile saldırmasının TSK’ya göre daha kolay olduğunu iddia eden Rubin, Ankara ve Beştepe Külliyesini hedef gösterdi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?