banner29

İblisi Örgüte Dikkat!

Gündem 13.06.2014, 23:28 13.06.2014, 23:28
İblisi Örgüte Dikkat!

Bismillahirrahmanirrahim


Allah (cc); zalimlerin zulmünden, hainlerin ihanetinden, hasidlerin hasedinden, münafıkların nifakından ve müfterilerin iftiralarından tüm İslam coğrafyasını ve Müslümanları beraat ettirsin, korusun ve kurtarsın.


Ebu Cehiller bile üç aylara hürmeten kan davalarını ve savaşları bırakırken, İslami Devlet ve ‘Hizbullah’ ismiyle yola çıkan caniler, Recep ve Şaban aylarında mübarek gecelerde bile Irak’ta, Suriye’de Müslümanları katlederek Hizbuş-şeytanlaşmaya devam ediyorlar! Kur’an-ı Kerim’e kavuşma ayı Ramazan-ı Şerif’te de eşkıyalıklarına ve katliamlarına devam edecekler!


İşgallerden sonra ortaya çıkan bu örgütler, söz konusu vatan savunması olduğunda yoklar! Vatan işgal edildikten sonra ne hikmetse ‘kahraman’ edasıyla meydanlara çıkıyorlar.


Mesela, Rusya Afganistan’ı işgal ettiğinde ne Taliban vardı, ne de El Kaide! Allah’ın (cc) yardımıyla Rus Ordusunu yenerek Kızıl Orduyu mağlup eden Hizb-i İslam, Cemaat-i İslam, Hareket-i İslam vb. Cihad örgütleri vardı. Savaş sonrası bu Cihad Örgütleri ganimet paylaşım kavgasına girince Taliban kurduruldu. Tamamen Amerika destekli bu örgüt, onbinlerce Müslüman kardeşini öldürerek iktidarı ele geçirdi.


Taliban’da Amerika’nın bölgedeki çıkarlarına HAYIR deyince, Cemaat-i İslam örgütü eliyle İktidardan düşürüldü! Şimdi ise Afganistan, Amerika ve yandaşlarının arzuladığı şekilde huzursuz, yutulur, sömürülebilir hale getirildi. İşgal,kan, gözyaşı ve hicret!


Aynı sinsi oyun şimdi Irak’ta ve Suriye’de de oynanıyor! Saddam rejimini devirip özgürlük sağlayacağı iddiasıyla Irak’ı işgal eden Emperyalist kuvvetlere karşı hiçbir direniş grubu o gün yoktu!


Bugün ise; tabanında saf ve temiz insanları Yüce dinimizle aldatarak kurdurulan IŞİD (Irak Şam İslam Devleti) kuvvetlendirilen sözde örgüt, Amerika ve Müttefiklerinin Irak’ı terkinden sonra ortaya çıktı! IŞİD, İsrail’e, Haçlı İşgal kuvvetlerine ve onlar adına Irak’ı yöneten Yezidilere ve Şam’daki Yezidi Esat iktidarına karşı savaşmıyor! Tam tersi ülkelerinin işgalden kurtuluşu için savaşan Müslüman Kürt ve Arab mücahidleriyle savaşıyorlar!


Barzani yönetimi Kuzey Irak’ta istikrar ve huzuru sağlayınca, IŞİD (Irak Şam İblisi Devleti) terör örgütü eliyle istikrarsızlaştırma ihalesini icra ediyorlar!


Bağdat,  istikrar ve huzura susamışken, birliğe kardeşliğe ve barışa hasretken, huzur dolu Musul, Kerkük gibi Kuzey Irak’ın Sünni bölgelerinde terör estiriyorlar! 


Ortadoğu IŞİD gibi cani, hain, terör örgütü eliyle kana gözyaşına boğduruluyor! Hem de mübarek üç aylarda!


IŞİD, yüzlerce Sünni Âlimi katlettiren ve yüzbinlerce insanı başka ülkelere göç ettiren Bağdat ve Şam yönetimlerinden intikam alacağına, ülkelerinde kalıp Cihad edenleri yok etmeye devam ediyor! 


Bu cinayetlerini Sünnileri koruma adına yaparken, Sünni Müslümanları öldürmeye devam ediyorlar!


Belli ki, Amerika bu bölgeden çıkarken yerine tecrübeli taşeron firması El Kaide eliyle IŞİD’İ kurdurmayı ihmal etmemiş. Belki de kendi silahlarını onlara teslim ederek Irak’ı gönül rahatlığıyla terk ettiler!


İblis İsrail ve yandaşlarının, IŞİD vb. terör örgütlerine iki mühim İhale verdiği apaçık ortada;


Irak, Suriye ve sonra Suudi Arabistan vb. ülkeleri, savaş, kavga, kaos ile istikrarsızlaştırıp bölmek, parçalamak ve yutmak!


Ve bölgede birliği ve huzuru sağlamak için uğraşan, güçlenmekte olan Türkiye’yi durdurarak yalnızlaştırmak! Türkiye’mizin bu bölgelere uzattığı sevgi, merhamet ve yardım elini kırmak!


Türkiye yalnızlaştırılırsa bundan İran, Suudi, Mısır ve Irak asla karlı çıkmayacaktır. Aksine Türkiyesiz bu ülkeler yutulmaya mahkûmdur. Bu ülke yöneticilerinin azcık akılları varsa Türkiye ile el ele vererek bu korkunç Siyonist-Emperyal tuzağı bozmaları gerekir!


Bir yandan kendi içimizdeki gayri milli muhalefetin şantaj, sabotaj ve montajlarıyla uğraşan İktidarımız, diğer yandan da dış ülkelerin yerli taşeron örgütlerinin saldırılarıyla karşı karşıyadır!


Saldırı, Türkiye Hükümetine değil Türkiye Devletine ve tüm İslam âlemine yapılmaktadır


Şimdi ülkemizin, neslimizin ve tüm insanlığın geleceği için uyarı göreviyle beraber iktidarımıza destek zamanı! Şimdi kardeşlik ve birlik zamanı!


Aksi halde, bugün birleşmeyi sağlayamazsak, yarın birlikte ağlayacağımızı unutmayalım!


Allah (cc), ayrılıktan, kaostan ve işgallerden tüm Müslümanları BERAT ettirsin. 


İslamı yaşayarak dünyevi ve uhrevi Cehennemden BERAT edenlerden kılsın. 


Beratınız mübarek olsun! Selam ve duayla.

Yorumlar (1)
Biz 3 yıl önce
S.s.aleykum. HOLDINGZEDELER e care adalet getirmeyen iktdarin durumu nedir HOCAM. En iyisi adaleti getirecek bir iktidarin gelmesi.ALLAH cc. Eniyisini bilr.simdi umudumuz Yeni REFAH PARTİSİ nde.s.aleykum. saygilarimla.
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?