banner29

Milli Diriliş yine ses getirdi!

Gündem 03.10.2018, 13:02 03.10.2018, 13:02
Milli Diriliş yine ses getirdi!
HaberVakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz'ın gündemi yorumladığı Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş bu hafta da gündeme damga vurdu.

Kudüs'ün Fethi'nin 831. yılında Kudüs'ün dünü, bugünü ve yarının ele alındığı programda önemli açıklamalar yer aldı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun dünkü grup toplantısında ''10 sorum var'' diyerek hesap soran açıklamalarına cevaben Şevki Yılmaz, ''Dur bakalım! Soru soracak biri varsa o da bu millettir! CHP zihniyetinden bu millet hesap soracak'' dedi.

İsrail'in gerçekleştirdiği oyunların perde arkasının çarpıcı bir şekilde ortaya konulduğu programda Yılmaz: ''İsrail, Filistin'den önce etrafındaki ülkeleri işgal etmiştir. Bugün, Kudüs nutukları atan CHP, Ülkemizde Kudüs-ü Şerif'e gitmeyi yasaklayan partidir! CHP zihniyeti bütün bu zulümlerin hesabını vermek zorundadır! Mescid-i Aksa Anadolu'dan korunur, Kâbe-i Muazzama Anadolu'dan korunur! Ey müslümanlar, biz birbirimize düşmedikçe Allah bize mağlubiyet vermeyecek! Ne zaman uyanacağız? Ne zaman kalplerimiz birleşecek ve İslâm düşmanlarına karşı birlik olacağız? Ve ne zaman Kur'an-a döneceğiz?!'' dedi.

McKinsey tartışmalarına da değinen Yılmaz konu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu! İşte izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler için canlı yayının band kaydı!

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?