Muharrem İnce'den gazeteci Uğur'a: İspatlamazsan şerefsizsin

Muharrem İnce'nin seçim gecesi kaçırıldığına dair iddiaları Türkiye gazetesindeki köşesinde değerlendiren Fuat Uğur'a İnce'den çok sert tepki geldi. Twitter'dan ağır sözler kullanan İnce " Fuat Uğur denen gazeteci bozuntusu seçim gecesi ile ilgili yazdıklarını ispatlamazsan alçaksın, namussuzsun, şerefsizsin! Senin gibi alçaklar köşelerinden böyle yalanlarla havladıkça mücadele azmim artacaktır." diye yazdı

Muharrem İnce'den gazeteci Uğur'a: İspatlamazsan şerefsizsin
Fuat Uğur, Türkiye gazetesindeki köşesinde, İnce'nin seçim gecesi açıklama yapmaması için kendi ekibi tarafından kaçırıldığını ileri sürmüştü.

Uğur'un ifadelerine sert tepki gösteren İnce, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Fuat Uğur denen gazeteci bozuntusu seçim gecesi ile ilgili yazdıklarını ispatlamazsan alçaksın, namussuzsun, şerefsizsin! Senin gibi alçaklar köşelerinden böyle yalanlarla havladıkça mücadele azmim artacaktır" dedi.

 


Uğur, 30 Haziran'da yayımlanan yazısında "Muharrem İnce kendi ekibi tarafından kaçırıldı. Muharrem İnce kaçırılmış, konuşması engellenmiş ve susturulmuştu. Kendi ekibi tarafından. Zaten konuşacaktı ama ertesi gün uyanması ve damarlarında dolaşan alkolden arınması gerekecekti" ifadelerini kullanmıştı.
Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2018, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5