Süleyman Hilmi Tunahan'ın talebeleri 24 Haziran kararını açıkladı

Süleyman Hilmi Tunahan Hazretlerinin talebeleri 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıkladı.

Süleyman Hilmi Tunahan'ın talebeleri 24 Haziran kararını açıkladı
24 Haziran seçimlerine artık saatler kaldı. Cumhuriyet tarihinin en kritik seçimlerinden birinin yapılacağı cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde, Türkiye'nin bundan sonraki yol haritası oylanacak.

'ERDOĞAN'I DESTEKLEYECEĞİZ' 

Hayatını İslam'a ve Müslümanlara adayan ve bu doğrultuda ömrü boyunca büyük çileler çeken Süleyman Hilmi Tunahan Hazretlerinin talebeleri 24 Haziran seçimleri için kararını verdi. Bu kapsamda gazetemizde de bir bildiri yayınlayan Av. Turan Kıratlı 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyio Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıkladı.

İşte o bildiri;

Kamuoyuna Duyurulur

Yeni Türkiye'nin kaderinin çizileceği 24 Haziran 2018 seçiminde; zamanında büyük çile ve zorluklarla Kur'an hizmeti veren SÜLEYMAN HİLMİ TUNAHAN HAZRETLERİNDEN feyz almış vakıf mensupları olarak son 16 yılda din ve vicdan hürriyetinin gelişmesi noktasında verdiği büyük hizmetlerinden keza ülkemize yönelik iç ve dış terör saldırılarına, silahlı ve ekonomik darbelere karşı verdiği yiğitçe mücadeleden dolayı Cumhurbaşkanımız ve AK PArti Genel Başkanı Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN'ı desteklediğimizi kamuoyuna saygıyla arz ederiz. 22.6.2018

60 adet Şube ve Derneğimiz adına Bilim ve İnsan Vakfı Genel Başkanı Av. TURAN KIRATLI 23. Dönem Milletvekili
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2018, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5