Vestel Müşteri Hizmetleri

Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinde meydana gelen arızaları kaliteli ve güvenilir ekipler aracılığı ile tamire almak için başlattığımız geniş çaplı çalışma ile artık her an içiniz rahat ve huzurlu olacak.

Vestel Müşteri Hizmetleri

Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinde meydana gelen arızaları kaliteli ve güvenilir ekipler aracılığı ile tamire almak için başlattığımız geniş çaplı çalışma ile artık her an içiniz rahat ve huzurlu olacak. Ülkemizde satış ve pazarlama yapan Beyaz Eşya imalatçıları, servis ve bakım işlerini deneyimli ekiplere veriyor. Bu sayede kullanıcılarına gün boyu sağlıklı bir hizmet sunan şirketler, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sürdürüyor. Bu konuda en az büyük şirketler kadar iddialı olan teknicservis ailesi, güvenilir servis kadroları ile her ihtiyaç anında yanınızda oluyor. Belli bir kalite standartına uygun olarak belirlenen servis ekiplerimize gönül rahatlığı ile bozulan Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerini teslim edebilirsiniz. Vestel şirketi tarafından imal edilen teknoloji harikası ev ürünlerinin arızalanması durumunda orijinal yedek parçalar ile garantili tamirat yapan en zorlu ve karmaşık ürün arızalarının bile üstesinden geliyor.

Sadece bu hizmetler ile sınırlı kalmayan teknicservis.com sitesi, sektöre dair en güncel ve teknolojik gelişmeleri de kullanıcılara anında ulaştırıyor. Kullanıcı odaklı geliştirilen sitemize giriş yaparak Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünü imalatçıları hakkında her türlü geniş bilgiye ve yenilikçi çalışmalara ulaşacaksınız. Çağın gereğine uygun bir şekilde dizayn edilen Vestel Marka Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri, her türlü konforu sağlayıp, günlük hayata rahatlık getiriyor. Beklenmedik arıza durumlarında sizlere bir telefon kadar yakın olan Vestel Servisleri ile görüşerek arızalı cihazlar için kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2017, 09:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet çiçek
Mehmet çiçek - 6 ay Önce

Rabbim sizden razı olsun hocam sizinde mübarek kurban bayramınız kutlu olsun

Orhan bolum bası
Orhan bolum bası - 6 ay Önce

Hocam 6284 sayılı kanunıcın keyfı yuvaları yıkıyor konusmazmısınız saygılarımla

SIRADAKİ HABER

banner5