Yılmaz'dan 'af tartışmaları' hakkında kritik tavsiyeler!

Yılmaz'dan 'af tartışmaları' hakkında kritik tavsiyeler!
Af tartışmalarına farklı bir bakış açısı kazandıran ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, geçen hafta da 'af tartışmaları'na dikkat çekmiş önemli tespitlerde bulunmuştu. Bu hafta da 'af konusu'nu gündeme getiren bir yazı kaleme aldı.

İşte Yılmaz'ın o yazısı:

Ana Hayat Yasamız Kur’an-ı Kerim ve Resulullah (s.a) Efendimizin örnek hayatıyla oluşan Uyum Yasalarımız, bizim tartışılamaz Prensiplerimiz ve İlkelerimizdir!

Önce insanı eğiterek, cehalet bataklığını İlimle, İmanla ve Ahiret nasihatlarıyla kurutarak edebli, ahlaklı nesil yetiştirmeyi hedef alan Dinimiz, cezaları; caydırıcı en son çare olarak uygulamaktadır!

Nizamımız ve Düzenimiz İslam; Yaratılan her canlının hukukunu korurken, bilhassa yeryüzünün nöbetçisi İnsanın Aklını, Canını, Malını, Namusunu, Neslini, düşünce ve İnancını dokunulmaz kılmıştır! Varlık vesilemiz bu değerlere dokunanları da terörist ilan ederek cezalandırılmalarını emretmiştir!

İnsanın aklına, canına, bedenine namusuna musallat olan kumar, alkol esrar, eroin, fuhuş ve faizi yasaklamış bunlarla meşgul olanları müfsid yani terörist ve zalim ilan etmiştir!

Ölüm, Ahiret ve Büyük Hesap Günü eğitimini yasaklayan ve Dinimizin İlkelerini Devletten ve Hayattan kaldıran Laisizm belasının oluşturduğu bu suç bataklığı devamlı suçlu üretmeye devam ediyor!

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ:

[video width="640" height="360" mp4="//www.habervakti.com/images/haberler/2018/10/sevki-yilmaz.mp4"][/video]
Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5