Gökçek'ten İnce'ye çağrı! 'Yine fırça yiyecen yine susacan'

Melih Gökçek, Twitter hesabından ‘Beştepe’ye giden CHP’li iddialarına ilişkin ismi ortaya atılan ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun Rahmi Turan’a sahip çıkmasına isyan eden Muharrem İnce’ye mesaj gönderdi.

Gündem 08.12.2019 - 16:14 08.12.2019 - 16:14

Rahmi Turan, 3 gün önce köşesinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisine bir gazeteci arkadaşı aracılığıyla haber gönderdiğini ve üzülmemesi gerektiği yönünde telkinde bulunduğunu yazdı.

İddiaya göre Muharrem İnce bu yazının ardından 'çileden çıktı.' İnce, "İftiraya uğrayan benim, iftiraya uğramama neden olan kişi Rahmi Turan. Genel Başkan iftiraya uğrayana değil de iftiraya kaynaklık eden kişiye 'üzülme' diye haber gönderiyor. Çok üzüldüm" dedi.

Melih Gökçek konuya ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Muharrem İnce’ye göndermede bulunan Gökçek şu ifadeleri kullandı,

"Ya Sayın İnce... Yaramaz çocuklar gibisin. Bi posta koyuyorsun… Otur yerine sus diyorlar, tırsıp susuyorsun. Sonra bir şey duyup yeniden coşuyorsun. Şimdi gene fırça yiyecen gene susacan. Bak rahat ol. Bunlar seni disipline vermeyip kongrede işini bitirecekler. Rahat savurabilirsin."

Yorumlar