“Görevimiz ayrılmak değil! Uyarmaktır!”

Bismillahirrahmanirrahıım

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Allah (cc) hepimizi affetsin! Hepimiz imtihan ediliyoruz! Kulların imtihanı olduğu gibi kavimlerin, toplumların ve milletlerin de imtihanları vardır. Hele ki toplumları yöneten ya da yönetmeye talip olanlar için bu imtihan zorlu ve meşakkatli olabilir! Millet ve devlet olarak ve dahi Ümmet olarak çok sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz!

Hepimiz böyle zamanlarda  yazdıklarımıza, söylediklerimize, attığımız adımlara ve vereceğimiz kararlara dünden çok daha fazla dikkat etmek zorundayız! Hırsımız ve kinimiz, aklımızın ve İmanımızın önüne geçmemeli!

Biz Müslümanlar, birleşmemek üzere birleşme hastalığını ne zaman terk edeceğiz?

Birlikte rahmet, ayrılıkta azab vardır!’’ gerçeğine ne zaman döneceğiz?

Peygamber Efendimizin güzide Ashabını Cemel Meydanında İktidar için birbirine vuruşturan şeytani Siyonist nifak güçleri, bugün de bizi birbirimize vuruşturmanın planını eyleme koydular!

Kınından çekilmek istenen ve dahi çekilen kılıçlar, bin pişman olmadan, ah vah etmeden yeniden kınına sokulmalıdır!

’Belediye Başkanı, Milletvekili, Bakan, Başbakan ve Cumhurbaşkanı olunmadan da  Dinimize ve Vatanımıza hizmet edebiliriz’’ gerçeğini fiilen yaşayan ve yaşamaya devam eden bir kardeşinizim!

Daim ve kaim olan makamlardır, o makamlara gelenler ise her daim geçicidir. Vazifeler biter ve giderler. Makamlara gelme ve kalmak için nedir bu doyumsuzluk?

Nedir bu ihtiras ve nedir bu Mal ve Makamkolik hastalıkları?

Allah (c.c), azan nefislerimizi zikirle, şükürle, dua ve tefekkürü mevt ile terbiye eden kullarından eylesin!

Mazlum Ümmet Coğrafyasının tek hadimi, hamisi ve abisi Türkiyemize sadece birlikle ve dirlikle sahip çıkabiliriz. Aksi halde;

Bir de, Allah'a ve Resul'üne gönülden boyun eğerek itaat edin ve sakın birbirinizle çekişmeyin; Aksi halde korkuya kapılırsınız da bütün Heybetiniz, kuvvetiniz ve Devletiniz kaybolur gider. Ve en sıkıntılı anlarda bile zorluklara göğüs gererek sabredin! Unutmayın! Allah, daima sabredenlerle beraberdir. ‘’(Enfal S. 46) ilahi mesajında belirtilen, asırlık acı akibeti yaşamaya devam ederiz!

Başsızlık ve iktidarsızlığın acı sonuçları yüz yıldır mazlum Coğrafyada yaşanırken, ufukta görülen uyanış ve diriliş ışıklarını söndürmeye sebeb olacakları Allah ve salih kulları asla affetmeyecektir!

Bir hilal uğruna ya Rab ne güneşler batıyor” yerine “Bir Makam uğruna ya Rabb! Ne Yıldızlar batıyor!” Acı gerçeğini görmek istemediğimizden bu uyarı görevini yapıyoruz!

Geçmiş tarihimiz bunun canlı şahididir!

Ders alınırsa tarih tekerrür etmez inşAllah!

İşte Selçuklu!

İşte yıkılan Cihan ve Cihad devleti Osmanlı!

Kardeş kavgalarından sadece kalleşler bayram ettiler!

Hatasız insan ve hatasız İktidar olmaz!

Olamaz!

Görevimiz ayrıştırmak ve ayrılmak değil uyarmak olmalıdır!

Asırlık Milli Mücadelemizin bugün ki lideri Tayyib kardeşimizi yalnızlaştırmak, O’nu ve şahsında Milli Davamızı yutmak isteyen Masonik şer cephenin ekmeğine yağ sürmektir!

Dış ve iç mihrakların tahriklerine, teşviklerine ve alkışlarına aldanarak ihtilaf ve iftirak bayrağını açan kardeşlerimize yol yakınken yuvalarına acilen dönmelerini tavsiye ediyorum.

Mukaddes Beldelerin muhafazası hatırına, Filistin Direnişi hatırına ve ağlayan Mazlum Coğrafyanın hatırına uyarıcı olalım ama asla ayrılıkçı olmayalım!

Aksi halde geçmişte yapılan devasa hizmetlerin sevabından mahrum olduğumuz gibi doğacak zülümlerin suç ortakları oluruz!

Allah korusun!

İktidar sorumluluğunu omuzlarında taşıyan kardeşlerimizde ayrılığa zemin hazırlayacak tuzakları bozmakla mesuldürler! ‘’Hesabilerin’’ yerine ‘’Hasbi’’ kadroları acilen görevlere getirerek; erken evlilik, nafaka,  İstanbul Sözleşmesi gibi uygulamalardan doğan mağduriyetlere karşı önlemler alarak geçmişte yapılan vahim yanlışlıkları acilen kaldırmalı ve tabanın öfkesini ve kırılganlığını acilen önlenmelidir!

Senelerdir ilgi ve çözüm bekleyen Sivas Davası, Selam-Tevhid Davası ve 28 Şubat mağdurlarıyla kucaklaşılmalı, Adaletin tecellisini bekleyen ve iftiraya kurban edilen binlerce mazlum fetözedelere acilen sahip çıkılarak KHK ile görevden alındıktan sonra komisyonlarda haksızlık yapıldığı netleşenler görevlerine dönmelidirler!

Ve İktidarımız; faiz belasından acilen kurtularak işçinin, esnafın, işsizin, köylünün ve milyonlarca  alt ve orta direğin isyanlara varan feryatlarını ve Erken Emeklilikte Yaşa Takılan yüzbinlerce mağdur kardeşlerimizin sıkıntılarını acilen sevince dönüştürmelidir!

Ve netice;

Ey iman edenler! Allah için gerçeğe şahitlik ederek adaleti tam yerine getiren dosdoğru şahitler ve Hakimler olun; bir kişi veya topluma karşı duyduğunuz öfke, onlarla ilgili vereceğiniz kararlarda sizi adaletsizliğe sevketmesin! Siz her zaman, herkese karşı Adil davranın! Çünkü Allah'ın sevgisini kazanmak, yani iyilik veya takvaya ulaşmak için en uygun olan davranış, düşmanlarınıza karşı bile olsa, adaletten zerre kadar ayrılmamaktır! O halde Allah'tan gelen ilkeler doğrultusunda hayata yön vererek kötülüklerden titizlikle sakının! iyi bilin ki Allah, yaptığınız her şeyden haberdardır.

Adaletli davranmanız başkalarından çok size fayda verecektir.’’ (Maide S. 8) ilahi ölçüsü ayrılık ateşini söndürecek şaşmaz ilacımız olmalıdır!

Allah(c.c), tefrika gibi her türlü fitnelerin tuzaklarından hepimizi korusun.

Şer tuzakları hayır tuzağıyla bozsun.

İttihada ve ittifaka çalışanların yar ve yardımcısı olsun! Arabulucuların sayısını çoğaltıp, arabozucuların oyunlarını bozsun ve etrafımızdan uzak etsin! Amin.

İlim, İman ve Terbiyeyle oluşacak ahlak ve İrfan toplumuyla Fethin sembolü Ayasofya'mızın açılması, Mescid-i Aksa'mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun.

Selam, sevgi ve duayla...

Şevki Yılmaz

www.sevkiyilmaz.net

www.habervakti.com

Twitter:

@sevkiyilmaz

 Facebook:

@sevkiyilmaztr

@sevkiyilmaz1955

Not: Beraber yürüyüp, beraber ıslandığımız dava kardeşimiz Avrupa Milli Görüş’ün Ünüversitelerden sorumlu eski Genel Başkan Yardımcımız, 20. Dönem Konya Milletvekilimiz Abdullah (Asım) Gencer kardeşimize Allah rahmet etsin!

Makamı sevenleriyle Cennet olsun!

Ailesine başsağlığı ve sabır lütfetsin!

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin ASLAN
Hüseyin ASLAN - 9 ay Önce

sayın hocam yazınız çok güzel, doğruları yazıyorsunuz. Yalnız bu ayrışmaya sebeb olan nedenlerden hiç bahsediyorsunuz. Acaba sayın Reisin yaptığı yanlışları sizin gibi âkil insanların Reise söylemeyip yağ yakmak için yanlışta yapsa iyi yaptın demenizden mi bu ayrışmalar baldı? Acaba Akil insan görüp Reisin etrafını yağcılar sardı da Reis insanların ayrışmasına kadar giden hatalar yapmaya başladı ? Acaba bu ayrışmaların sebi yağcı akil insanlar olabilirmi ? bir sonraki yazınızda bu nedenlere cevab şeklinde olursa kamuoyunu sevindirirsiniz

MEHMET YAVUZ
MEHMET YAVUZ - 9 ay Önce

Bu gerçekler karşısında, Doğru nun yanında olmak, yanlışa dur demek, her Müslümanın görevidir. Bu gerçeklerin dışındaki yollar, ümmetin yok olması demektir.
Değerli ilim ve irfan sahibi hocalarımıza sahip çıkmaya mecburuz. Hocamızın ikaz ettiği gibi, yeryüzünde barış ve huzuru sağlamak için, illaki başkan olmak şart değil, Allah ın CC dinini ve Rasulünün örnek hayatını yaşayıp, anlatan vakıflar, dernekler bünyesinde yapılan hizmetlere katılarak, topluma sahip çıkmak, şevkat ve merhamet medeniyeti yüce dinimizi gönüllere aktararak, Dünyamıza barış ve huzur gelecektir.
Fatih Sultanlar, Yavuz lar, Kanuni Sultan Süleymanlar, Mehmet Akifler, Necip Fazıl lar, Necmettin Erbakan lar, Tayyip Erdoğan lar vs binlerce mücahit,,,,
Allah CC
Dostlarının kurduğu vakıf ve derneklerden çıkmıştır.
Müslüman her ortamda, her yerde Allah ın CC dini ve Rasulünün SAV örnek hayatını tebliğ edebilir.
Yaşayan Mehmet Akif lere, ilim adamlarına ( Şevki Yılmaz lara) sahip çıkmamızın şart olduğunu hatırlatır, Allah a CC emanet ederim

Mahmut Tufan
Mahmut Tufan - 9 ay Önce

Hocam Allah razı olsun çok güzel

M A
M A - 9 ay Önce

Sağolun şevki hocam bu milletin ve vatanın bekası mazlumun göz yaşının dinmesi Allah’ın rızası için bu yazılara çok ihtiyaç var

Gazali ateş
Gazali ateş - 9 ay Önce

Rabbım Muslumanı musluma kardeleylesın. Islahları munkunse islah degılse kafırı kafıre bela eylesın

Suat Yılmaz
Suat Yılmaz - 9 ay Önce

Yukarıdaki istek ve tavsiyeler çok doğru ama bunlar sanki yeni iktidara gelmiş birilerine yapılıyor gibi, sadece sizin yazdığınız konular için ve daha yazılmayan, Yunanlılar a verilen 16/18 ada, Yahudilere verilen Kudüs ün yüzde seksen dört bölümü, sadece borç faizinin yüz milyarı geçmesi, parasızlıktan hazinedeki itiyat akçesine bile muhtaç hale gelinmesi,, İslam aleminde bir tek derde deva olunmaması, tersine İslam coğrafyası nın kan gölüne döndürülmesi konusunda eş başkanlık yapılması... daha yazılacak çok şey var ama gerek yok. Yapılan ların ne MİLLİ GÖRÜŞ ile ne de İSLÂM DAVASI ile alakası yok, yani sizin yolunuz bizim yolumuz olamaz, sizin yolunuz Tel-Aviv e, Washington a gidiyor, bizler dün olduğu gibi bugün de Mekke, Medine, Kudüs yolcusuyuz. Kudüs ü Yahudi ye peşkeş çeken ile, Yahudi nin önünde ki engelleri kaldıran ile hiçbir işimiz olamaz. Cuma'nın hayrı ıslah ınıza vesile olsun inşaAllah.

Abdullah kardeşimiz mevlamrazı rahmet etsin
Abdullah kardeşimiz mevlamrazı rahmet etsin - 9 ay Önce

Etsin.sevenlerin başı sağ olsun .mansur moğol

Salim Dede
Salim Dede - 9 ay Önce

Selâm Aleykum Sn Şevki Hocam ALLAH sizlerden rati olsun sizleri yeni takip etmiyorum taa 1990 dan beri bu millet bu ümmet için canınızı ortaya koyduğunuzu içinde bazen hüzünle takip edenlerden im O zulümün heryerde kol gezdigi dönemler hiç aklımdan gitmiyor Rabbim e sonsuz hamd ve senalar olsun O zor zaman da bu bolluğa düştük ama şükrünü eda edemedik Bir babanın mal kazanıp çocuklarını na bırakıp sonrada çocukların uyuşup anlaşıp pay etmesi gerekirken birbirlerine düşmesi gibi bi durumdayız Rabbim bizleri birliğe dirliğe kavuştursun şu okunan selamlar hurmetine inşAllah Rabbim sizden Razı olsun InşAllah


banner5