banner29

'15 Temmuz'da başaramadıklarını yerel seçimde yapmaya çalışacaklar'

İlahiyatçı yazar Şevki Yılmaz, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi AK Parti'ye uyarılarda bulundu.

Gündem 06.02.2019, 17:48 06.02.2019, 17:49
'15 Temmuz'da başaramadıklarını yerel seçimde yapmaya çalışacaklar'

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı yazar Şevki Yılmaz'ın analizlerde bulunduğu Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te yerel seçimlerle ilgili önemli açıklamalarda bulunuldu.

SEÇİM DARBESİ PLANLANIYOR

Türkiye'nin geldiği noktayı geri çevirmek isteyenlere fırsat vermeyin diyen Yılmaz, ''Şimdi belediye başkanı seçiyoruz, Tayyip Bey ile işimiz yok diyorlar. Onların hedefi Tayyip Bey'i erken seçime getirip yıkmak. 15 Temmuz'da başaramadıklarını seçimle başarmak istiyorlar. Ankara ile İstanbul düşerse dünya ayğa kalkar ve meşruiyetini kaybettin diyecekler. Ya seçime gidersin ya da Kılıçdaroğlu'nu ülkenin başına getiririz diyecekler. Bunları görmeyen insandabasiret yoktur.'' açıklamasında bulundu.

ERBAKAN HOCAYA İFTİRA ATANLARLA AYNI YOLDA...

Post kavgalarını bir kenara bırakmamız gerektiğini belirten Yılmaz, ''Bu seçimlerde Saadet Partisi kendisi kazanamayacak, CHP'ye kazandıracak. CHP'ye taşeronluk yapmak bize yakışmaz. Erbakan Hocam ve arkadaşlarına iftiralar atanlarla kolkola gezeceksiniz, biz hocanın yolundayız diyeceksiniz, buna kimse inanmaz.'' açıklamasında bulundu.

Haber Vakti

Yorumlar (1)
Cengiz Ramazanoğlu. 2 yıl önce
Dillerine sağlık başından sonuna kabar mukemmel uyarılar.
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?