banner30

banner29

2 bakana izin vermeyen 'hayırcı' Almanya Baykal'a izin verdi

Alman hükümeti CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın Filderstadt'ta 'Referendumda Hayır' konulu toplantı yapmasına izin verdi.

Gündem 04.03.2017, 12:28 17.12.2019, 19:02
2 bakana izin vermeyen 'hayırcı' Almanya Baykal'a izin verdi

Türk hükümeti tarafından yapılmak istenen çalışmalara her fırsatta engel olan Alman hükümeti, 'Hayır' kampanyası yürüten CHP'ye çalışmasında destek oldu.

BAKANLARA İZİN ÇIKMADI

Türk Bakanların faaliyetlerine engel olan Alman hükümet CHP eski Genel Başkanı ve partinin Antalya milletvekili Deniz Baykal'ın Almanya'da yapacağı 'Hayır' kampanyasına izin verdi. CHP Birlikleri Almanya Sözcüsü Kazım Kaya'nın daveti üzerine Almanya'ya gidecek olan Baykal, Stuttgart yakınlarındaki Filderstadt'ta 'Referendumda Hayır' konulu toplantıda konuşacağı belirtildi.

EVETE 'HAYIR', HAYIRA 'EVET'

Evet çalışmalarına engel olup, hayır çalışmalarına destek olan Almanya'nın bu tutumu kafaları karıştırdı. Alman hükümeti Filderstadt'ta Baykal'ın 5 Mart Pazar günü yapacağı toplantının yapılması için bir engel görmedi.

EN SON HABER

Yorumlar (3)
Peyman 2 yıl önce
"Bir devletin yıkılışı eğitim eksikliğidir" sözü bu makale ile ne denli hakkaniyetli bir söylem olduğunu göstermiştir. Tebrik ederim..
İsmet şanverdi 2 yıl önce
Güzel tespitler
Tarhan Yaman 2 yıl önce
Elinize sağlık cok guzel yazi olmuş. Umarım yazılarınız devam eder
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?