banner29

2 günde 3 konferans! Şevki Yılmaz Osmaniye ve Adana'da

Rize Eski Milletvekili Şevki Yılmaz, bugün öğlen Osmaniye'de akşam saat 20.00'da Adana'da yarın Osmaniye Kadirli'de olmak üzere 3 konferans düzenleyecek.

Gündem 23.02.2020, 17:57 23.02.2020, 18:14
2 günde 3 konferans! Şevki Yılmaz Osmaniye ve Adana'da

Rize Eski Milletvekili ve İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, Diyanet Sen Adana İl Başkanlığı tarafından düzenlenecek Darbeler ve Dersler  konulu konferansa konuşmacı olarak katılacak. Aynı zamanda bugün öğlen saatlerinde Osmaniye'de konferans veren Yılmaz'ın yarın Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde konferans düzenleyecek.

Diyanet Sen Adana İl Başkanlığının öncülüğünde, bugün düzenlenecek konferansa konuşmacı olarak Rize Eski Milletvekili Şevki Yılmaz katılacak. Diyanet Sen Adana İl Başkanı Feysel Akkoç, yaptığı yazılı açıklamada, Çukurova Ramazanoğlu Camii Konferans Salonunda “Darbeler ve Dersler” konulu konferans bu akşam 20:00'da gerçekleştirilecek.

HERKES DAVETLİDİR

Başkan Akkoç, "Kültürel etkinliklerimiz kapsamında ülkemizin yetiştirdiği değerlerden birisi olan, gerek Belediye Başkanlığı gerekse Milletvekilliği dönemlerinde yaptığı hizmetlerle milletimizin gönlünde taht kuran, Dava adamı, gönül eri, Hatipler Sultanı, İlahiyatçı ve yazar Şevki Yılmaz hocamızın sunumu ile gerçekleşecek olan Konferansa bütün Adanalı hemşerilerimiz davetlidir" diye konuştu.

Yorumlar (2)
yılmaz bay 1 yıl önce
ALLAH!ım böyle yiyit insanlara sağlık. sıhhat.kuvvet. bilgisini zengilleştir.ümmet ümmet.duaile,
İLYAS OKUTAN 1 yıl önce
DARBELERİN ARKA PLANI VE ALGI YÖNETİMİNDE ZAFİYETLERİMİZ AÇISINDAN O KADAR GÜZEL KATKILAR SUNDU Kİ ÖN YARGISIZ HER TÜRK VATANDAŞININ DİNLEMESİ GEREKLİ
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?