banner29

2. Nürnberg Mahkemesi mi kuruluyor? Salgının merkezindekiler Naziler gibi mi yargılanacak?

Koronavirüs salgını nedeniyle tüm dünyada hayatın durdurulduğu ve insanların öldürüldüğü, bu nedenle 2. Nürnberg Mahkemesi'nin kurulacağı ve sorumluların Hitler ve askerleri gibi yargılanacağı iddia edildi. İddianın merkezinde 5Gvirusnews Platformu yer aldı.

Gündem 21.02.2021, 22:53
2. Nürnberg Mahkemesi mi kuruluyor? Salgının merkezindekiler Naziler gibi mi yargılanacak?

5Gvirusnews'de yer alan iddialara göre, Tüm zamanların en büyük II. Nürnberg davası büyümeye başladı. Almanya’da yeniden Nürnberg mahkemesi kurulmasına az kaldı!.. Konu yine soykırım, yine hitlerin öjenik hareketi takip ettiğini söyleyen Adolf Hitlerin ekibinden olan Prof. Dr. Christian Drosten. Ona Hitlerin, modern öjenik versiyonu diyebiliriz.

Davanın tetiğini çeken ise Amerikalı-Alman avukat Reiner Fuellmich. İlk hedef Christian Drosten’in Eurosurveillance'de yayınlan ve öncesinde DSÖ’nün de kabul ettiği Covid-19’un PCR tanı kiti makalesinin geri çekilmesi. Sonra da PCR tanı seti ile ortaya çıkan vaklar ve vakalar ile yaşatılan panik ve korku. Kapama gibi alınan tüm önlemler ile oluşan zararlar. Tabii ki yanlış pozitif tanısı ile yapılan tedavi sonucu hayatını kaybeden insanlar. Özetle dünyada 13 aydır devam tüm olumsuzlukların kaynağı Berlin’de yargılanacak!. Yargılanan yalnızca Prof. Christian Drosten olmayacak, onunla birlikte davanın bir ucu DSÖ’ye, diğer bir ucu da Merkel’e kadar uzanacak, oralardan da Bill Gates’e.

İşte bu davaya ilişkin geçtiğimiz günlerde (17 Şubat 2021) uluslararası ağ üzerinde bir toplantı yapıldı.

Toplantını girişinde, Davos tarafından araçsallaştırılan Covid-19 skandalının sorumlularına dava açan Amerikalı-Alman avukat Reiner Fuellmich'in arkasındaki binlerce küresel avukatın himayesinde, bir "Toplu Eylem" in kurulmasıyla ikinci bir Nürnberg mahkemesi hazırlandığı ifade edildi.

Forum bu bağlamda, Reiner Fuellmich'in, değiştirilmiş katalitik konvertörler durumunda otomobil devi Volkswagen'i kınamayı başaran avukat olduğunu hatırlamakta fayda var. Ve Deutsche Bank'ı bir suç teşebbüsü olarak kınamayı başaran aynı avukattır.

Reiner Fuellmich'e göre Alman şirketlerinin tüm sahtekarlıkları, Covid-19 krizinin yol açtığı ve yol açtığı hasara kıyasla önemsiz. Bu Covid-19 krizinin adı “Covid-19 Skandalı” olarak değiştirilmeli ve tüm sorumlular, manipülasyon ve tahrif edilmiş test protokollerinden kaynaklanan sivil zararlardan yargılanmalıdır. Bu nedenle, uluslararası bir iş avukatları ağı, tüm zamanların en büyük haksız fiil davasını , bu arada şimdiye kadarki en büyük insanlık suçu haline gelen Covid-19 dolandırıcılık skandalını dava edecek. Anglo-Sakson yasasını kullanarak uluslararası düzeyde toplu bir eylem başlatmak amacıyla bir grup Alman avukatın girişimiyle Covid-19 soruşturma komisyonu da oluştu.

İşte Dr. Fuellmich'in 15 Şubat 2021 tarihli son yazışması;

Berlin soruşturma komisyonu tarafından 7 Ekim 2020 tarihinden bu yana yürütülen yüzlerce bilim insanı, doktor, ekonomist, hukukçunun duruşmaları kesinliğe yakın bir olasılıkla ortaya çıktı. Covid-19 skandalının hiçbir zaman bir sağlık sorunu olmadığını söyledi. Bu daha ziyade, yozlaşmış 'Davos kliği'nin iktidarıdır. Davos kliği gayrimeşrudur. Çünkü Amazon, Google, Uber vb. Platformlar pazar paylarını ve servetlerini, halkın küçük ve özellikle orta ölçekli işletmelerin cezai durumlarından istifade ederek elde etti. Halkın zararı bu kliğin elde ettiği kaynaklara el konularak  aktarılabilir.

Covid-19 Komitesi soruşturmasının durumu:

Avrupa Komisyonu aleyhine açılan bir aşının onayının iptali için temyiz,

New York'ta PCR testleri,

Alman davaları,

Kanada davaları,

Avustralya davaları,

Avusturya davaları,

Uluslararası Adalet Divanı ve

Avrupa'daki davalar insan hakları mahkemesi.

Bugüne kadar neyin tekrar tekrar onaylandığını gördük: yeni bir virüs (tamamen veya kısmen üretilmiş) olsun veya olmasın, virüsün tehlikesi mevsimsel griple hemen hemen aynı olan bir grip, o gripte, ‘Covid-19 pandemisi’ olarak yeniden adlandırıldı.

O zamana kadar, Drosten'in PCR testleri bize bulaşıcı enfeksiyonlar hakkında hiçbir şey söyleyemedi. Sorunları daha da kötüleştirmek için, anticovid önlemlerinin neden olduğu sağlık ve ekonomik zarar o kadar yıkıcı oldu ki, tarihsel olarak benzersiz bir yıkım seviyesinden bahsetmek gerekiyor.

“Aşılama” olarak gizlenmiş genetik deneysel maddelerin enjeksiyonlarının artık kitlesel ölçekte ölümcül sonuçlar da dahil olmak üzere ciddi zararlara neden olması dışında, sağlığın hiçbir zaman tartışılmadığı gerçeği özellikle belirgindir. Dünya nüfusu, bu deneysel gen enjeksiyonları için hem yavaş hem de son derece hızlı bir kobay görevi gördü. Nüfusu paniğe sürüklemek için, maskenin zorunlu, yararsız ve tehlikeli takılması ve sosyal mesafenin faydasız ve verimsiz hale getirilmesi gibi tehlikeli ve zararlı sınırlama önlemler getirildi. Böylece popülasyon, enjeksiyonlara "hazır" idi.

Bu arada, sadece avukatlar değil giderek daha fazla insan, bu ölümcül önlemlerin derhal sona ermesine ek olarak, gerçekten bağımsız bir uluslararası mahkeme tarafından Nürnberg mahkemeleri modeline göre yargı denetimi talep ediyor.

Yorumlar (6)
Oğuz 4 ay önce
Türkiye düşünmeyen insanları sayesinde bu kurgunun merkezî oluyor. Tüm avrupa uyandı ama bizim halk hala medya ne derse doğrudur kafasında. Ayni medya salgın mutasyon geçirdi diyip, maskesiz dizi, show, gündüz kuşağı programları, yarışma programları çekiyor
Ahmet 4 ay önce
Çok normal suçlular yargılanmalıdır,Türkiye de buna dahil edilmelidir. Kimsenin yaptığı yanına kar kalmamalıdır.
Furkan 4 ay önce
olabildiğince destek olmaya çalışıcaz.
Ssim 4 ay önce
inşAllah nurnberg mahkemelerinden bir sonuç çıkar. O zaman korono diye ölüm raporu yazan doktorlara dava açmak bir haktır. Rahmetlilerin sahipleri otopsi için dava açılsın. Maddi manevî haktır.
Bahadır Alptekin 4 ay önce
Ömrüm boyunca "Sol"'u hiç sevmedim ! Bununla birlikte bir kez daha anlaşıldı ki bu ülkede Sol istemediği sürece (tabii ki Sol diye bir şey yok) sokaklarda hak aramak için sinek bile uçm(a)maz ! Tabii bu duurm Sol için yeniden turnusol vazifesi gördü: sermayenin gerçek kulları !!!
Uslan Bekler. 4 ay önce
Bu haksızlığa birisinin dur demeye cesaret etmesi ne güzel. Helal olsun.
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?