banner29

5gvirüsnews Kılıçdaroğlu'na, Sağlık Bakanlığına sorduğu ama yanıt almadığı soruları sordu!

5GvirüsNews'in kendi sitesinde yayınladığı 'Sizi de mi kandırdılar?' başlığındaki duyuru dikkat çekti. "Bugün 5gvirus-platformunun Sağlık Bakanlığına sorduğu ama yanıt almadığı sorular CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da soruldu." ifadeleri kullanılan duyuruda, Kılıçdaroğlu'na sorulan sorular yanıtlanırsa yine 5GvirüsNews üzerinden yayınlanacağı ifade edildi. İşte Kemal Kılıçdaroğlu'na sorulan o sorular...

Gündem 04.06.2021, 17:48
5gvirüsnews Kılıçdaroğlu'na, Sağlık Bakanlığına sorduğu ama yanıt almadığı soruları sordu!

Covid-19, Aşı, PCR Testi tartışmaları gündemdeki yerini korurken, 5GvirüsNews Platformu kendi sitesinden flaş bir duyuru yaptı. 'Sizi de mi kandırdılar?' başlığındaki duyuruda, "  "Bugün 5gvirus-platformunun Sağlık Bakanlığına sorduğu ama yanıt almadığı sorular CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da soruldu." denildi.

İşte o sorular:

"SİZİ DE Mİ KANDIRDILAR?

Bugün 5gvirus-platformunun Sağlık Bakanlığına sorduğu ama yanıt almadığı sorular CHP Genel Başkanı Kemal KILÇDAROĞLU’na da soruldu.

Kemal KILÇDAROĞLU’na yollanan metin;

Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU, 83 MİLYON KİŞİ ADINA SORUYORUZ!

Aşağıdaki sorular 26 Mayıs 2021 tarihinde, Türkiye’de yaşayan 83 milyon kişi adına, 5gvirusnews tarafından Sağlık Bakanı sayın Fahrettin KOCA’ya  sorulmak üzere hazırlandı ve soruldu. Ama henüz yanıt vermedi. Çünkü sorduğumuz sorulara ilişkin bizlere sunacağı bir tane bilimsel makale ve belge yok! Türkiye’de 14 aydır gündemde olan pandeminin de sağlıkla hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Tam tersi halkın sağlığını bozmuştur.

Sayın KILIÇDAROĞLU

Halkın sağlığı, geleceği ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin varlığı Millet İttifakından, 128 milyar dolardan, iktidara gelmenizden ve Cumhurbaşkanı olmanızda çok daha önemlidir. Küresel güçlerin bu oyununa inanarak iktidara gelemezsiniz! Ama siz de kandırılmış olursunuz.

Onun için aşağıdaki soruları siz de araştırın, TBMM de gündeme getirin, insan sağlığına zararlı olan maskenizi halk adına çıkartın, Cumhurbaşkanına, “olmayan virüsün aşısı olmaz,  ama 3. dozu neden oldunuz” sorusunu halk adına sorun.

Sayın KILIÇDAROĞLU

Şuanda pandemi ile var olan yalan ve tedbirlerin uygulanmasında  iktidardan çok daha fazla sorumluluğunuz var.

Eğer samimi iseniz bu soruları gündeme getirir ve gerçekleri halka anlatırsınız. Yoksa CHP’de Sağlık Bakanlığı gibi pedofili bill gates çetesinin kontrolünde olduğundan dolayı bu yalanlara ses çıkartmadığı kanaati çok daha fazla oluşacaktır.  Korkmayın bu ülke insanlarının, dünden çok daha fazla  ikinci kurtuluş savaşı verecek gücü var.      

83 MİLYON KİŞİ ADINA SORUYORUZ!

Çünkü pandemi adı altında yaşadıklarımız, Türkiye’de yaşayan 83 milyon kişiyi ilgilendiriyor ve 5gvirusnews de yalnızca bu konuda 14 aydır uluslararası alanda bütün gelişmeleri  izliyor, araştırma yapıyor ve ilgili makaleleri takip ediyor... Diğer tarafta DSÖ’nün veya pandemiyi başından itibaren savunan kişilerin açıklamaları da dikkate alınacak olursa, 14 ay içinde bir tane yalan haber ve kaynağı olmayan  yanlış bilgi paylaşmadık. Buna rağmen bakanlığınız tarafımıza bildirmek kaydı ile  eğer bir tane dezenformasyon amaçlı haberimiz oldu ise sorularımıza yanıt verilmesin.  

İlgili sorular e-mailin yollanması ile birlikte kamuoyu ile aynı anda paylaşılacaktır.

Sayın Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin KOCA

DSÖ 17 Ocak 2020 tarihli PCR tanı kiti protokolünün, 23 Ocak 2020 (*) tarihinde yayınlanan makalesinde covid-19 adını verdikleri virüsü izole edilmediğini ve yarasının bile ÇİN (At Nalı Yarasası) değil Avrupa yarasası kullanıldığını, ellerinde hiçbir hastadan alınan materyal olmadığı veya görmedikleri çok açık bir şekilde yazıyor.

-Okudunuz mu?

-Eğer okuduysanız, izole edilmeyen bir virüs için 270 milyon doz aşıyı ne için aldınız?

-İzole edilmeyen bir virüs için neden Türkiye’de 53 milyon PCR test yaptınız? Hatalı sonuç verdiğine ilişkin mahkeme kararları, bilimsel makale olmasına rağmen PCR testi hale 40-45  döngü ile neden çalıştırıyorsunuz? Ve yalnızca PCR test için ne kadar para harcadınız? PCR test ile ilgili hangi şirketlere ödeme yaptınız?

-İzole edilmeyen bir virüs için neden pandemi ilan ettiniz?

-Açıkladığınız üzere Covid-19 virüsünün( İngiltere-Hindistan) mutasyonu ve varyantlarının olduğunu nerden biliyorsunuz veya bu bilgiyi kimden aldınız?

Bu bilgileri Türkiye’de yaşayan 83 milyon kişi adına ve onların bilgilenmesi için soruyoruz.

Eğer sorularımız yanıtlanırsa bu sayfada yayınlanacaktır.

Saygılarımızla

Muammer KARABULUT

5gvirusnews"

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?