banner29

5GVirüsNews Platformu'ndan açıklama: Sokağa çıkmak provokasyondur!

5G ve aşı dayatmasına karşı tavrıyla kamuoyunun yakından izlediği 5GVirüsNews Platformu, "sokak eylemlerine çağrı" yapan bir grubun tavrını eleştirdi ve "Sokak eylemine Hayır" dedi. Platform sözcülerinden Abdurrahman Dilipak ve Muammer Karabulut, aşıya karşı çıkan kişilerin eylem yapacağı bilgisi üzerine platformun web sitesi üzerinden bir açıklama yayınladı.

Gündem 14.12.2020, 12:29 14.12.2020, 13:23
5GVirüsNews Platformu'ndan açıklama: Sokağa çıkmak provokasyondur!

Söz konusu açıklamada sokağa çıkmanın provokasyondan ibaret olduğu ifade edildi.

İşte o açıklamanın tamamı:

Bugün saat 14.00 İstanbul/Çağlayan’da aşı için miting yapılacağı bilgisi platformumuza da ulaşmış ve bizleri takip eden binlerce kişiden, katılıp katılmayacağımız konusunda mesajlar da aldık.

Herşeyden önce yaşadıklarımız küresel bir darbedir. DSÖ üzerinden yapılan operasyon ülkelerin Sağlık Bakanlıkları ve sağlık birimleri adete,  “emir komut zinciri” içinde yürütülmektedir. Ne yazık ki ülkemizde, çaresiz ve zorunlu olarak uluslararası sorumluluklar çerçevesinde hareket etmektedir.

Alınan tedbirlerin hiçbirisini, doğru ve yasal bulmuyoruz. Aşı konusu da bilimin veya aşı ve ilaçlar da uygulanan hiçbir prosedürün yerine getirilmeden, özellikle insanlar üzerinde en az 30 bin  Faz3 çalışması yapılmadan gündeme gelmesi de kabul edilecek bir durum değildir.

Küresel sapkınlar her türden bilim dışı faaliyetlerini eleştiren herkesi, “komplo teorisi” yapmakla, aşı gerçeğini bilimsel olarak gündeme getirenleri de “Aşı Karşıtı” olarak damgalamaktadır.

DSÖ’nün pandemi ilan ettiği 12 Mart 2020 tarihinde itibaren tutarsızlıkları ile komplo teorisini, hiçbir bilimsel temelde gelişmeyen ve daha önce örneği olmayan mRNA aşısını bulduk diyerek ortalığı çıkmanın tam karşılığı, Aşı Karşıtlığıdır.

Platform olarak bütün yazılarımız, www.5gvirusnews.com adresinde ve paylaşımlarımızda twitter ve diğer sosyal medya hesaplarında durmaktadır. Açtığımız davalar devam etmektedir. Bir tane olumsuz eleştiri almadık. Ama DSÖ ve onların peşinden giden bilim adamlarının yaptığı hatalar sosyal medyada alay konusu olmakta ve aldıkları önlemler ile uygulamalara bir çok ülkede davalar açılmaktadır.

Açıkçası her konuda haklıyız. Bu haklılığımızı, birilerinin provokasyonu ile sokağa çıkarak aleyhimize çevirmeyeceğiz. Biliyoruz ki insanları sokağa çıkartarak, bizler gibi doğru yolda olan insanları zor duruma sokarak seslerini kesmektir. Bu oyunu oynamayız ve sokağa çıkmaya, “öncülük edenler de” bizden değildir.  Yaşadıklarımız,  Türk Milletini ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni aşan bir hadisedir.

Eğer amacımız yaşanan bu zulme karşı bir güç oluşturmak ise bilim bizden yana, biz de bilimden yana olduğumuz için sorunumuzu bilime güvenerek çözelim. Ve çözüyoruz.

Yorumlar (1)
SUSMA! 5 ay önce
Halkın suskunluğu,düşmanın/düşmanların giderek daha fazla önünü açıyor,on'lara yol aldırıyor.Ben TUTUK kalmanın başka bir etkisini görmedim.Şimdiki halimizin sebebide bu.Düşmanın ATAK ÜSTÜNE ATAK yapmasının nedeni de bu. TUTUK oluşumuz.Bu davranışta gelecek yokTeslimiyet var.Bunu bilmek lazım.Uyanmak lazım,UYANMAK
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?