banner30

banner29

Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu'nun ifadeleri dikkat çekti: "Size Osmanlı sözü..."

İşgalci İsrail'in Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa’daki Kıble Mescidi'nde namaz kılan cemaate saldırısına bir tepki de Serdar-ı Sultan 2.Abdülhamid Han'ın 3.kuşaktan torunu ve Devlet-i Aliyye Ocakları Genel Başkanı Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu'ndan geldi. Eli kanlı güçlerin, cemaate saldırması hakkında konuşan Osmanoğlu, "Size Osmanlı sözü veriyorum. Kudüs hiçbir zaman İsrail'in olmayacak." dedi.

Gündem 07.05.2021, 23:54 08.05.2021, 00:12
Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu'nun ifadeleri dikkat çekti: "Size Osmanlı sözü..."

Serdar-ı Sultan 2.Abdülhamid'in üçüncü kuşaktan torunu ve Devlet-i Aliyye Ocakları Genel Başkanı  Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, bugün işgal altındaki Kudüs'te yaşanan skandal olaya tepki gösterenler arasındaydı.

"Her ramazan ayında olduğu gibi bu ramazan ayında da, katil İsrail devleti yine kutsal mabedemiz Mescid-i Aksa ve mazlum Filistin halkına namaz kılıyorken saldırıda bulundu." ifadelerini kullanan Osmanoğlu, bunu kabul edemeyeceklerini söyledi.

Osmanoğlu ifadelerine şöyle devam etti:

"Bizler hayatta olduğu müddetçe Mescid-i Aksa İsrailin olmayacak. Gün gelecek Osmanlı Torunları bu yapılan barbarlığın hesabını İsrailden soracaktır. Mescid-i Aksa ve Kudüs, dedem Sultan Abdülhamid Han'ın bize bıraktığı mirastır ve son nefesimize kadar bu mirasa sahip çıkacağız. Size Osmanlı sözü veriyorum Kudüs hiç bir zaman  İsrailin olmayacak. ALLAH'ın laneti bu zulmü yapanların üzerine olsun.."

Kudüs hiçbir zaman İsrail'in olmayacak

Açıklama ile beraber paylaşılan görselde yazan sözler ise takipçilerin dikkatini çekti.

Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu'nun bir resmi ve arka planda ise ibadet eden müslümanların olduğu görselde, "Size Osmanlı sözü veriyorum. Kudüs hiçbir zaman İsrail'in olmayacak." yazısı dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar (1)
Mahmut 2 ay önce
Amin şehzadem
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?