banner29

Adalar Kaymakamlığı, Kaftancıoğlu'nu yalanladı

İstanbul'un Adalar ilçesinde sabah saatlerinde 71 yaşındaki bir vatandaş, evinin suyunun kesildiği gerekçesiyle Adalar Belediyesi binasına ateş açtı. Söz konusu duruma ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, olayın su kesintisi değil arazi meselesi olduğunu iddia etti. Kaftancıoğlu'nun iddiaları ise Adalar Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamayla yalanlandı.

Gündem 08.06.2020, 16:19
Adalar Kaymakamlığı, Kaftancıoğlu'nu yalanladı

Büyükada'da yer alan Adalar Belediye binası önüne gelen pompalı tüfekli bir şahıs belediye binasına ateş açtı. 71 yaşındaki bir vatandaşın evinin suyu kesildiği için saldırıyı gerçekleştirdiği iddia edildi.

KAFTANCIOĞLU 'ARAZİ MESELESİ' DEDİ

Gelişmeler üzerine Twitter hesabından açıklamalarda bulunan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, olayın arazi meselesi olduğunu belirtti.

Kaftancıoğlu paylaşımında, ''Adalar Belediyesi'ne yapılan saldırının sebebi kişinin suyunun kesilmesi değil, kendisine ait olmayan bir araziye kaçak olarak yaptığı yere su bağlatamamasıdır...'' ifadelerini kullandı.

KAYMAKAMLIK KAFTANCIOĞLU'NU YALANLADI

Söz konusu duruma ilişkin Adalar Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, "İlçemiz sakinlerinden 1950 doğumlu M.Ş. adlı şahıs, evinin suyunun kesilmesi nedeniyle belediye hizmet binasına 7 el pompalı tüfekle ateş etmiştir" ifadelerine yer verildi.

Kaymakamlık tarafından yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde;

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?