banner30

banner29

Ahmet Hakan Can Ataklı'ya patladı! "Bıt bıt konuşuyorsun"

Can Ataklı'nın EBA TV üzerinden öğrencilere uzaktan eğitim veren başörtülü öğretmenimiz hakkındaki skandal sözlerine Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan'dan çok sert bir cevap geldi.

Gündem 24.03.2020, 12:22

Sözcü'ye bağlı Korkusuz Gazetesi Köşe Yazarı ve Tele 1 kanalı yorumcusu Can Ataklı, başörtülü öğretmenlere ettiği hakaretle bir kez daha gündeme geldi...

Öğrencilere uzaktan eğitim verilmeye başlandığı ilk gün sunucu Can Ataklı, EBA TV üzerinden ders veren öğretmenin başörtülü olması nedeniyle skandal açıklamalarda bulunmuştu.

Milyonlarca öğrenciye rol model olarak başörtülü öğretmen gösterilmesinin yanlış olduğunu iddia eden Ataklı, "Öğretmenin görüntüsü türbanlı öğretmen değil. İmaj olarak değil. Var mı, maalesef var. Bana göre yanlış ama var. İlk gün türbanlı öğretmenle başlamak kadar facia bir şey olamaz. Burada bari yapmayın ya." ifadelerini kullanarak kin kusmuştu. 

Bu skandal ötesi açıklamalarından ardın toplumun büyük bir bölümünden Ataklı'ya tepkiler yağmıştı. Son olarak Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan köşe yazısında Can Ataklı ile ilgili çok sert ifadeler kullandı. 

"BUNUN AŞISININ BULUNMA İHTİMALİ SIFIR"

Ahmet Hakan, Can Ataklı'nın nefret dolu açıklamalarına cevap olarak, "Bunun aşısının bulunma ihtimali sıfır. Bunun ilacının bulunma ihtimali sıfır. Hatta ve hatta sosyal mesafe bile kâr etmez buna." ifadelerini kullandı. 

İşte Ahmet Hakan'ın yazısındaki o kısım; 

Tam da... Başörtüsü diye bir sorun kalmamışken...

- Tam da... Kılık kıyafet özgürlüğü içselleştirilmişken...

- Tam da... Başörtüsü yasakçıları utanç duyarken...  

- Tam da... Yasak kalkınca istismara da fırsat kalmamışken...

- Tam da... “Biz yıllarca niye boşu boşuna bunu tartıştık ki” derken...

Can Ataklı denilen arkadaş başladı...

“Televizyonda ders veren öğretmen başörtülü... Ama olmaz ki...” falan diye bik bik etmeye...

*

Üstelik tüm dünya bütün enerjisini COVID-19 denilen illetle mücadeleye harcarken...

Başörtüsü üzerinden yapılan o eski ayrıştırmayı, vicdansızca ve sorumsuzca toplumun önüne attı Can Ataklı.

Nerede yaptı bunu? Televizyonda!

*

COVID-19 varsa...

COVID-20 de var.

Can Ataklı’nın zihniyeti COVID-20’dir.

- Bunun aşısının bulunma ihtimali sıfır.

- Bunun ilacının bulunma ihtimali sıfır.

- Hatta ve hatta sosyal mesafe bile kâr etmez buna. 

Kaynak:Haber7

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Can Ataklı Cok Zor İnsansınız İyilik Sizden Uzağ Kötülüğ Sizin Sinvolunuz Televizya Ekranında Sözleriniz Virüsa Benzeyir Erdoğan Sözü Dilinde Yetişip Erdoğan İyi Deyil Türk Halkın Bitidi Ekonimi Bitidi Söyleyir Allah Allah Şu İblis Sağa Sola Virüs Yapır İndide Ahmet Hakanla Savaşa Başlayıp Çebhe Dostun Heçmi Kötü Bir İş Göremeyip Estafula Çebhe Liderinde Ay Güneş Yapdılar Can Ataklı Şu İl BOZ SİÇAN İLİ YANİ FARE İLİ FARE NE YAPIR BİLİRSENMİ 1) Evden Bayıra Çıkmırığ 2) Kidaları Yemeği Daşıyıp Yuvaya Yığırığ 3) İnsanları Gören Gibi Kaçıp Gizlenirik Can Ataklı Bir Az Keçse Deyeçek Virüsu Erdoğan Yapıb Harda Kötü Bir İş Olsa Hemin ERDOĞANIN İSMİN SÖYLEYİR HARDA İYİ BİR İŞ OLSA ÇEBHENİN İSMİN SÖYLEYİR ÇOK ZOR İNSANLARSINIZ ZATEN HAYAT YAŞAM BİR İMTAHAN ERDOĞAN GİBİ LİDERİ YAPDIĞI DUALAR İBADETLER KORUYUR Sizide Çebhe Koruyur
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?