banner29

Ahmet Hakan CHP'li belediyeleri topa tuttu! "Derhal buna son verin"

İki günlük sokağa çıkma yasağında bazı CHP'li belediyelerin belediye arabaları ve Halk ekmek büfelerinde Sözcü gazetesi dağıtmasına Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'dan da sert tepki geldi.

Gündem 13.04.2020, 14:52
Ahmet Hakan CHP'li belediyeleri topa tuttu! "Derhal buna son verin"

CHP'li belediyelerin Sözcü ve Korkusuz gazetelerini ücretsiz dağıtması Hürriyet gazetesi genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan'ı da kızdırdı.

Sokağa çıkma yasağıyla ilgili düzenleme yapan tüm yetkililere "vatandaşın gazetesine ulaşmasının bir yolu bulunmalı" diyerek çağrıda bulunan Ahmet Hakan, gazete dağıtan CHP'li belediyeleri de topa tuttu.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da gözlerine inanamadığını söyledi ve Beşiktaş, Avcılar, Eskişehir, Muğla, Çankaya, Yenimahalle, Karşıyaka, Konak belediyelerin başkanlarına seslendi:

"Kendi kafanıza uygun gazeteye belediyenin imkânlarını seferber ederek çok büyük bir ayrımcılığa imza attınız ve çok büyük ayıp ettiniz. Bu ayıba derhal son veriniz"

Ayrımcılık yapan CHP'li belediyeler ayıp ediyor

BEN burada tüm gazeteler için yetkililere açık çağrı yaparken...

Bazı CHP’li belediyeler...

Sadece bir gazetenin dağıtım işini resmen üstlerine almışlar.

Gözlerime inanamadım!

CHP’li belediyelerde çalışan işçiler, sadece tek bir gazetenin dağıtım görevlileriymiş gibi çalıştırılıyorlardı. Belediye araçları, sadece tek bir gazetenin dağıtım araçlarıymış gibi sokaklarda gezdiriliyordu.

Dertleri “Vatandaşa gazetesini ulaştıralım” falan değildi ha!

Tek dertleri vardı:

Vatandaşa bizim kafadaki gazeteyi ulaştıralım.

Yahu bu belediyeler değil miydi...

Ayrımcılık yapmayacaklarına söz veren? Herkesi kucaklayacaklarına yemin eden? Kimseye iltimas geçmeyeceklerini vaat eden?

Beşiktaş, Avcılar, Eskişehir, Muğla, Çankaya, Yenimahalle, Karşıyaka, Konak gibi bu işin başına çeken belediyelerin başkanlarına sesleniyorum:

Kendi kafanıza uygun gazeteye belediyenin imkânlarını seferber ederek çok büyük bir ayrımcılığa imza attınız ve çok büyük ayıp ettiniz. Bu ayıba derhal son veriniz.

Yorumlar (1)
tugo 1 yıl önce
...hemen azledilsinler...
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?