banner30

banner29

Ahmet Hakan, Kaftancıoğlu'nun tarafını tuttu!

Ekrem İmamoğlu’nun İBB Başkanı olmaya giden süreçte kampanyalarını yürüten Necati Özkan’a tepki gösteren terör sevici Canan Kaftancıoğlu'na destek çıkan Ahmet Hakan "Yekten hüküm veriyorum: Canan Kaftancıoğlu sonsuz haklıdır. Kampanya şirketleri, belki Amerika’daki seçimlerde temel belirleyici olabilirler ama burası Amerika gibi bir yer değil ki!" dedi.

Gündem 07.11.2019, 10:47 08.11.2019, 01:13
Ahmet Hakan, Kaftancıoğlu'nun tarafını tuttu!

Ekrem İmamoğlu’nun başkanlık koltuğuna oturmasından yaklaşık 4.5 ay sonra Necati Özkan, “Kahramanın Yolculuğu: Yeni Nesil Siyasetin Zaferi” isimli bir kitap çıkardı. Ancak kitap, terör sevici CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun tepkisine neden oldu. Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından Özkan'ı hedef alarak "Kahramanın hikayesini yazıyorum diyerek kahramandan daha çok kendilerini kahramanlaştırmaya çalışan profesyoneller bilsinler ki; yalan, yanlış ve eksik verilerle Genel merkez iradesinin, CHP örgütlerinin ve İstanbul ittifakının emeğine hiç kimse saygısızlık edemeyecektir!" dedi.

"KENDİ ŞİRKETİNİN YÜRÜTTÜĞÜ KAMPANYAYA CİRO ETMİŞ"

Ahmet Hakan, bu görevinde ilk yazısında "Canan Kaftancıoğlu" için ayrı bir başlık açtı ve Kaftancıoğlu'nun tepkisinde haklı olduğunu yazdı. Necati Özkan için "Başarıyı büyük ölçüde kendi şirketinin yürüttüğü kampanyaya ciro etmiş." diyen Hakan "Yekten hüküm veriyorum: Canan Kaftancıoğlu sonsuz haklıdır. Kampanya şirketleri, belki Amerika’daki seçimlerde temel belirleyici olabilirler ama burası Amerika gibi bir yer değil ki!" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?