banner30

banner29

Ahmet Hakan o isme seslendi! 'Kurtar bizi şundan ne olur...'

Süper Lig'de alınan kötü sonuçların ardından Fenerbahçe başkanı Ali Koç'u konu alan Ahmet Hakan, "Ah Aziz Yıldırım ah, kıymetini bilemedik. Denizleri aş da gel kurbanın olalım... Kurtar bizi ne olur şundan" ifadelerini kullandı.

Gündem 17.02.2020, 11:41
Ahmet Hakan o isme seslendi! 'Kurtar bizi şundan ne olur...'

Ahmet Hakan, Hürriyet gazetesindeki bugünkü köşesinde Fenerbahçe'ye büyük umutlarla başkan olan ancak beklentilerin uzağında kalan Ali Koç'u işledi.

Hakan, 7 aşamada değerlendirdiği Koç'un başkanlığı için "Yahu bu Ali Koç’tan bize pek hayır yok galiba... Yahu bu Ali Koç’un vizyonu mizyonu hikâyeymiş kardeşim" ifadelerini kullandı.

Son aşamada ise eski Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'a değinen Ahmet Hakan, "Ah Aziz Yıldırım ah, kıymetini bilemedik. Denizleri aş da gel kurbanın olalım... Kurtar bizi ne olur şundan." diyerek yazısını tamamladı.

İşte o yazının devamı;

7 aşamada Ali Koç

BİRİNCİ AŞAMA: “Çok vizyoner bir başkanımız var... Acayip bir vizyon getirecek takıma... Çok umutluyuz çok” aşaması. Bu aşama artık pek hatırlanmıyor bile.

İKİNCİ AŞAMA: “Yenidir, tecrübesizdir, biraz deneyim kazanmasına izin verelim, acımasız olmayalım şimdi o kadar, idare edelim” aşaması. Bu aşama da çoktaaan geçildi.

ÜÇÜNCÜ AŞAMA: “Dur bakalım, galiba bir şeyler yapacak... Acayip transferler yapacak galiba... İyi bir hoca bulacak galiba” aşaması. Biraz uzun sürse de bu “galiba” aşaması da geçildi.

DÖRDÜNCÜ AŞAMA: “Borçları temizliyor, yeni bir üslup geliştiriyor. Takıma kaynak buluyor. Elinden geleni yapıyor. Barışçıl bir üslubu var” aşaması. Bu aşama da hızlıca geçildi.

BEŞİNCİ AŞAMA: “Yahu bu Ali Koç’tan bize pek hayır yok galiba... Yahu bu Ali Koç’un vizyonu mizyonu hikâyeymiş kardeşim” aşaması. Bu aşama da bir süre sonra unutulup geçildi.

ALTINCI AŞAMA: Ali Koç’un “Devlet bize karşı, hükümet bize karşı” falan diyerek... Kendisine yönelebilecek eleştirilerden yırtmak için hayali düşmanlar yaratma aşaması. Son Ankaragücü mağlubiyetiyle bu aşamanın da sonuna geldik.

YEDİNCİ AŞAMA: “Ah Aziz Yıldırım ah, kıymetini bilemedik. Denizleri aş da gel kurbanın olalım... Kurtar bizi ne olur şundan” aşaması. Şu anda bu aşamadayız.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?