banner30

banner29

Ak Parti Kadın Kolları ilk davayı açtı! Peki ilk olarak hangi il harekete geçti?

Halkın Kurtuluş Partisi’nden sonra şimdi de Osmaniye Ak Parti Kadın Kolları! AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Lütfiye Selva Çam’ın 81 ilde Dilipak’a dava açmaya hazırlanıyoruz açıklamasından sonra gözler il başkanlıklarına çevrilmişti! Dilipak’a ilk dava memeleketi ve doğduğu yer olan Osmaniye’den geldi! Osmaniye Kadın Kolları İl Başkanı Emine Yüksel Coşkun, twitter hesabından yaptığı paylaşımla gazeteci-yazar Dilipak’a dava açtıklarını duyurdu!

Gündem 08.08.2020, 12:52 08.08.2020, 19:19
Ak Parti Kadın Kolları ilk davayı açtı! Peki ilk olarak hangi il harekete geçti?

SOL UC OLUŞUMDAN, AK PARTİ KADIN KOLLARINA... İLK DAVA OSMANİYE'DEN! DİLİPAK'IN MEMLEKETİNDEN GELDİ!

45 yıldır fikir hayatına yaptığı katkılarla dost-düşman herkesin takdirini kazanmış, yakın siyasi tarihimizin yaşayan arşivi, usta kalem Dilipak, ‘’AKP’nin Papatyaları!’’ başlığıyla kaleme aldığı yazısında kullandığı bir ifade nedeniyle lince tabi tutulmaya devam ediyor! ‘’Orada kastım fuhşiyatı legalize edenlerdi!’’ demesine rağmen açıklamaları örtbas edilen Dilipak aleyhine sol fraksiyondan da tepki gelmiş ve Halkın Kurtuluş Partisi (HKP) Kadın- Çocuk Komitesi geçtiğimiz günlerde Edirne Cumhuriyet Savcılığı’nda Dilipak’a suç duyurusunda bulunmuştu!

ÖNCE Halkın Kurtuluş Partisi, ŞİMDİ İSE OSMANİYE KADIN KOLLARI! KAMUOYU ŞOKTA!

Bu gelişme sonrası AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Lütfiye Selva Çam AA’ya bir açıklamada bulunmuş ve 81 ilde dava açmaya hazırlandıklarını ifade etmişti!

81 ilden herhangi birisi ile başlanabilecek olan davalar beklenirken, stratejik ve ince düşünülmüş bir hamle geldi! Dilipak’a ilk dava, doğum yeri ve memleketi olan Osmaniye’de açıldı! Osmaniye Kadın Kolları İl Başkanı Emine Yüksel Coşkun, twitter hesabından yaptığı paylaşımla gazeteci-yazar Dilipak’a dava açtıklarını duyurdu!

TEK MERKEZDEN VE PLANLI MI?

İlk dava için ‘’Osmaniye’’ ilinin seçilmesi , Kamuoyu’nun ve özellikle Ak Parti tabanının dikkatle izlediği bu süreçte, Dilipak’a yönelik bu hamlelerin olayın başladığı günden bugüne tek merkezden ve stratejik bir düşünce ile yapıldığını desteklemesi açısında manidar bulundu!

Osmaniye Kadın Kolları İl Başkanı Emine Yüksel Coşkun, twitter hesabından yaptığı paylaşımla: ‘’AK Parti Osmaniye Kadın Kolları İl Başkanlığı olarak köşe yazarı Abdurrahman Dilipak tarafından kadınlarımıza yönelik seviyesiz sözler, iftira ve hakaretlerin cezasız kalmaması için tarafımızca Osmaniye Cumhuriyet Başsavcığı’na suç duyurusunda bulunulmuştur!’’ diyerek duyurdu.

Yorumlar (2)
tugo 9 ay önce
...hepsine ret...
Mehdi 9 ay önce
Bu kadınlar kısa akıllarıyla bu ak partiyi bitirecek, bu ülkeyi mahvedecekler demedi demeyin
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?