banner30

banner29

AK Parti’den o isim istifa etti!

AK Parti’nin eski Kadıköy İlçe Başkanı İsa Mesih Şahin, partisinden istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu. İsa Mesih Şahin parti yönetimine sitem dolu sözler sarf etti.

Gündem 09.11.2019, 21:24
AK Parti’den o isim istifa etti!

İsa Mesih Şahin, yaptığı istifa duyurusunda, “Üniversite yıllarında Gençlik Kolları Teşkilatı ile başlayan ve en son 2014-2018 yılları arasında Kadıköy İlçe Başkanlığı göreviyle devam eden süreçlerde; inandığımız değerleri taşıdığı için AK Parti'yi sahiplendik ve bu uğurda mücadele verdik” derken, “Ancak ne var ki son birkaç yılda bu kazanımların vicdanları sızlatacak şekilde heba edildiğini de hep beraber gördük” ifadelerini kullandı.

“15 TEMMUZ RUHU TASFİYE EDİLDİ” 

Şahin, parti yönetimine sitem ederken “15 Temmuz ruhunun partiden tasfiye edildiğine” inandığını belirtti. “AK Partinin artık inandığımız değerleri taşımadığına ve düzelme umudunun da kalmadığına üzülerek şahitlik ediyoruz” diyen Şahin, istifa ettiğini duyururken helallik istedi.

Yorumlar (3)
Metin 1 yıl önce
Ben de zannettim Ak parti genel başkan yardımcısı istifa etti. Kadıköy ilçe başkanı. Çankaya ilçe başkanı istifa etmiş gibi. Peh! Papucumun kenarı!
İsimsiz cengaver 1 yıl önce
Sana hakkımızı helal etmiyoruz Mesih efendi. Senin de ne olduğun ortaya çıktı.
ŞABAN ÇAKIR 1 yıl önce
Başkanlık yaparken partiyi kullanırken tüm süfli ve nefsi duygularınızı doğururken aklınız politikanız dernek başkanlığımız Mv.li ve bakan arkadaşlarınız yokmuydu ?.neden ikaz etmediniz, yoksa bir başka yerden bir menfaat kokusunu aldınız? Helallik istiyorsunuz ,yoksa kendinizi mügminmisayıyorsunuz?. Müminlerin oy verenlerin umut bağlayanların hakları ve benim hakkım haram olsun ruzi mahşerde yakana yapışırım.
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?