banner29

AK Partili Belediye Başkanı İmamoğlu'nun bahanelerine son noktayı koydu...

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun İBB meclisinde metro hizmetlerinin engellendiği iddiasına Esenler Belediye Başkanı ve AK Parti İBB meclis üyesi Tevfik Göksu'dan yanıt geldi. Göksu, "Yalana gerek yok sayın Başkan. Beceremediğiniz her işte bizi bahane etmeyi bırakın artık. Metro ile ilgili bugüne kadar meclise getirdiğiniz tüm borçlanma yetkilerine onay vermedik mi? Şu an İBB Meclisinde 'Metro çalışması' ile ilgili bekleyen hiç bir borçlanma teklifi bulunmuyor" dedi.

Gündem 30.04.2020, 18:25
AK Partili Belediye Başkanı İmamoğlu'nun bahanelerine son noktayı koydu...

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yapmadığı yollar ve metrolar için şimdi de topu AK Parti'nin çoğunlukta olduğu İBB meclisine atmaya çalışması sosyal medyada tepki çekmişti. Son olarak verdiği röportajda metro için borçlanma kredisinin mecliste beklediğini belirten İmamoğlu'na cevap AK Partili Tevfik Göksu'dan geldi. Göksu twitter üzerinden cevaben yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

"Tümüne onay verdik, yalana gerek yok"

"Yalana gerek yok sayın Başkan. Beceremediğiniz her işte bizi bahane etmeyi bırakın artık Metro ile ilgili bugüne kadar meclise getirdiğiniz tüm borçlanma yetkilerine onay vermedik mi? Şu an İBB Meclisinde 'Metro çalışması' ile ilgili bekleyen hiçbir borçlanma teklifi bulunmuyor."

Yeniakit

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Türk Halkına Güzel Oldu İmamoğlu Lider Seçilsin Görün Türküye Neçe Olaçağ HDP PKK Mutlu Olaçağ FETÖ İMAMOĞLUYA MUZUKA Yazıp Umarım Türk Halkında Onu Çok Seviler Her Kesin Dilinde Ekrem Başkan Lider Olaçağ Söyleyiler Yutubda Türk İnsanları Söyleyir Türk Halkı Dağılsın Parçalansın Erdoğan Getsin İmamoğlu Lider Olsun Türk Halkın İnsanları Ağlın Kayıp Edip Dağılan Halka İmamoğlu Nasıl Başkan Olaçağ Türk Halkın İnsanlarına Yazıklar Olsun 15 Temmuzda Halkın Koruyan İnsanlar Harada Umarım Onlarada FETÖ Para Verip İmamoğlun Yükseye Kaldırın Deyir İnsanlar İmamoğluya Göre Vatanin Bayrağın Ayağlar Altına Atdı ŞEHİDLERİ Unutdunuz Allah Türk Halkın İslah Etsin VATANLERİNDEN Vaz Keçmesinler İmamoğluya Göre İmamoğlu Heç Bir İş Görmeyeçek AKP Yapaçağ Oda Yataçağ İmamoğlu Her Şeyin Hazırına Konmağ İsteyir Türk Halkı İyi Halk Ama Deyerlerin Anlamır İş Bilmezlere Kiymet Veriler Her Şey Güzel Olaçağ Demeknen Her Şey Güzel Olmur İmamoğlu Türk Halkın Üz Karası Çebhe İmamoğlu Yok Olsun Hakaret Kin Nifret Kendini Yeyip Bitireçek
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?