banner30

banner29

AK Partili Mehmet Muş'tan Erdoğan'a 'Albayrak' çağrısı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifa ettiği haberlerinin ardından AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Cumhurbaşkanımızın da tensipleriyle görevinin başında devam etmesini temenni ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Gündem 08.11.2020, 21:32
AK Partili Mehmet Muş'tan Erdoğan'a 'Albayrak' çağrısı

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifa ettiğine dair iddialara ilişkin açıklama yaptı. Mehmet Muş, "Bakanımız Sayın Berat Albayrak çok zor bir süreçte görev üstlendi. Kendi ayakları üzerinde duran milli bir ekonomi için önemli adımlar attı. Özverili çalışmalarına bizzat şahidiz. Cumhurbaşkanımızın da tensipleriyle görevinin başında devam etmesini temenni ediyoruz." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (6)
Şeyma 8 ay önce
Hangi başarısından dolayı dönsün isteniyor ben anlamadım. Dolarla mı maaş alıyorsunuz? Ben kura bakmıyorum, istesek düşünürüz falan diyen. Euro 10 TL Dolar 8.50 olmuş bir ülkede böyle bakanı Uganda da bulamazsınız. Eger bu sözleri sarf ederse zaten Uganda da da istifa eder.
Mahoni 8 ay önce
VAllahi enbastan ben karsiydim Albayrak in hatası Erdoğan'a kesilmesi içten değildi bazı lafları beni ne kizdirdi istesek doları düşürün dersen birilerinin ağzına lafı verirsin neden düşürmesin diye sima olarak ciddi bulmadım hayırlısı inşaAllah
Ali Yılmaz 8 ay önce
İnsan hatalarıyla vardır. Tabiki istisnasiz her insan gibi onunda hataları olmuştur. Lakin yıllardır elini taşın altına sokan ve tertemiz duruşuyla şahsen sempatimi kazanan bir bakanımızdı. Dolar sadece bir bakanın icraatlariyla dengelenebilecek bir olgu değil. Dolarla bunca oynayanlar özellikle bu bakanımızın ipini çekmek isteyenlerdir. Çok ufak hesaplarla değerlendiriyoruz.
Ilhan 8 ay önce
Doları düşüremedi.dolar albayragi düşürdü.
Süleyman Arif 8 ay önce
Gereksiz bir antipati..
Lâkin millet istemiyorsa zorlamaya da gerek yok. Bilenin de bilmeyenin de ağzına sakız oldu.
Kanaatim gelen giden paradoksu yaşanır.
Tufan çelik 8 ay önce
Gelen gideni aratır Lutfi Elvan ı bayındırlık bakanlığından biliyoruz Gebze Halkali hattinda onun doneminde bir tane civi cakilmadi Reis bunlari nereden buluyor
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?