banner30

banner29

AK Partili vekilden Ramazan Böçkün açıklaması

Ak Parti Van Milletvekili ve MKYK üyesi Osman Nuri Gülaçar, Ramazan Böçkün'ün psikiyatri kliniğine yatırılmasına dair açıklamada bulundu.

Gündem 27.05.2020, 20:15
AK Partili vekilden Ramazan Böçkün açıklaması

Ulu Camii müdavimlerinden olan Diyarbakır’ın sevilen isimlerinden Ramazan Böçkün'ün hakkında açılan dava sonrasında psikiyatri kliniğine yatırıldığı bildirilmişti.

AK Parti Van Milletvekili ve MKYK üyesi Osman Nuri Gülaçar, Ramazan Böçkün'ün psikiyatri kliniğine yatırılmasına dair açıklamada bulundu. Sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşımda bulunan Gülaçar, konunun takipçisi olacağını söyledi.

AK Parti Van Milletvekili ve MKYK üyesi Osman Nuri Gülaçar, şu ifadeleri kullandı:

“Diyarbakırlı Ramazan Hoca için başlatılan kampanyadan haberdar olduktan sonra yetkili kuruluşlarla irtibata geçtik. Sağlık durumu ve hukuki süreçle ilgili bilgiler de basına yansıdı. Ancak sosyal medyada yer alan onlarca videosunda insanlara sadece güzel sözler beyan eden bir şahıs olduğu apaçık ortada. Kısa sürede aldığı destek de Ramazan Hocanın bir mağduriyet yaşadığını gösteriyor. Böyle bir mağduriyet ihtimaline karşın tüm yetkili kuruluşların devam eden süreçle alakalı daha hassas davranacağına inancımız tamdır. Biz de konunun takipçisi olacağız. Güzel nasihatlerin sesini kısmak yerine, bu sesleri yükseltelim”
Yorumlar (1)
Adem korkmaz 12 ay önce
Ati alan üsgüdari gecdikden sonrami elinizi cabuk tutun br mazlumun bir dakika bile haksiz sucsuz yere kalmasi zulümdür
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?