banner30

banner29

Akşener'den skandal açıklamalar! Damadı mı vurayım!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Balıkesir ziyaretleri kapsamında gittiği Kepsut ilçesindeki vatandaşlarla diyaloğu kameralara yansıdı. İşte Akşener'in vatandaşla olan diyalogu...

Gündem 27.02.2020, 19:46
Akşener'den skandal açıklamalar! Damadı mı vurayım!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Balıkesir ziyaretleri kapsamında gittiği Kepsut ilçesindeki vatandaşlarla diyaloğu kameralara yansıdı.

1991 yılında Şırnak'ta terör örgütü PKK tarafından öldürülen şehidin kardeşi, İYİ Parti'yi terör örgütüyle işbirliği yapmakla suçladı. Bunun üzerine başka bir vatandaş, Akşener'le tartıştı. Vatandaş şu ifadeleri kullandı:

"Madem HDP terör örgütü. Siz de güvercin diyelim. Güvercinin karganın yanında ne işi var? Madem güvercinsiniz. Seçimlerde HDP’ye destek verdiniz mi? Vermediniz mi? Ankara’da verdiniz mi? Vermediniz mi? Büyükşehirlerde verdiniz mi? Vermediniz mi? Verdiniz. Kargalar kargalarla uçar, güvercin güvercinlerle uçar. Buraya gelmişsiniz Allah razı olsun. 35 milletvekiliniz var mı şu an. İsmail Ok istifa etti mi etti. Bir kere de Meral hanımın milletvekillerinin ağzından şunu duyalım. ‘AK Parti terör örgütüne şunu yapmıştır. İdlib’e girmiştir arkasındayız. Hükümetin arkasındayız’…Bugün Suriye bize geliyor mu? Geliyor. Irak geliyor mu? Geliyor. Hepsi geliyor. Türkiye’ye geliyor. Bizim gidecek ülkemiz yok. Türkiye’de siyaset yapıyorsanız iktidarda kim varsa bunun arkasında durmak zorundasınız. Her 5 yılda bir seçim olur, seçim geldiğinde vaatlerini açıklarsın. Kazanırsın, kazanamazsın. Senin HDP’yle ne işin var yahu! Uzaklaş ki daha puanını arttır yahu!"

"DAMADI MI VURAYIM"

Akşener vatandaşlarla tartışması şöyle devam etti:

Akşener: Senin karına, hacı karına, yedi yaşından beri 5 vakit namaz kılan karına kocasını aldattı dendi bakalım bakalım sen ne yaparsın?

Vatandaş: Onu bana kimse diyemez

Akşener: Denildi bana. Ne yapacağız peki.

Vatandaş: Gideceksin, vuracaksın

Akşener: Damadın gazetesinde ve televizyonda dendi. Damadı mı vurayım?

Vatandaş: Bu örneği sevmedim

AKŞENER: HDP, PKK'NIN UZANTISIDIR

Akşener, şehit yakınıyla tartışmasında, "HDP, PKK’nın uzantısıdır. PKK bir terör örgütüdür" vurgusunda bulundu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?