banner30

banner29

Alaattin Çakıcı'dan Bahçeli'ye ziyaret!

Alaattin Çakıcı cezaevinden çıktıktan sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret etti.

Gündem 02.06.2020, 16:31
Alaattin Çakıcı'dan Bahçeli'ye ziyaret!

Alaattin Çakıcı cezaevinden çıktıktan sonra kendisini cezaevinde ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi Ankara'daki MHP Genel Merkezi'nde ziyaret etti. Edinilen son dakika bilgisine göre sürpriz ziyaret bigün saat 15.45'te gerçekleşti.

TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Uzun yıllar cezaevinde yatan yeraltı dünyasının ünlü ismi Alaattin Çakıcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi MHP Genel Merkezi'nde ziyaret etti.

Alaattin Çakıcı, bugün saat:15:45 sıralarında yanında bulunan 4 kişi ile beraber, MHP Genel Merkezi’ne geldi. Önceden Devlet Bahçeli ile randevusu olduğu öğrenilen Alaattin Çakıcı, yarın saaat görüştükten sonra Genel Merze'den ayrıldı.

ÇAKICI SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU!

Alaattin Çakıcı, Devlet Bahçeli’yi ziyaretini, kendi sosyal medya hesabından duyurdu. Alaattin Çakıcı masajında ”Türk dünyasının ve Türk milletinin yaşayan efsanevi lideri, mensup olduğum camianın genel başkanı değerli ağabeyimi genel merkezimizde ziyaret ettim. Kendilerine ve Türk milletine saygılarımla arz ederim. Alaattin ÇAKICI” ifadelerini kullandı.

ÇAKICI'YI HASTA ODASINDA ZİYARET ETMİŞTİ

Devlet bahçeli, 23 Mayıs 2018'de Keskin T Tipi Cezaevi'nde hükümlü olarak yatan ve o zaman cezaevinden rahatsızlanarak hastaneye götürülen Alaattin Çakıcı'yı Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'nde ziyaret etmişti.

Özel bir odada gerçekleşen ziyarette Bahçeli Çakıcı'nın tedavi süreciyle ilgili bilgi aldı. Bahçeli bu ziyaretinde Çakıcı'ya ayrıca bir dolmakalem hediye etmişti. Ziyareti Semih Yalçın twitten hesabından duyurmuştu.

İşte o ziyaretin fotoğrafları:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?