banner29

Alaattin Çakıcı’dan Mehmet Tevfik Göksu’ya tehdit!

Sincan Kapalı Cezaevinde tutuklu bulunan Alaattin Çakıcı, yayın kuruluşlarına bir mektup göndererek Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'yu tehdit etti.

Gündem 11.06.2019, 15:40 11.06.2019, 19:30
Alaattin Çakıcı’dan Mehmet Tevfik Göksu’ya tehdit!

Sincan Kapalı Cezaevinde tutuklu bulunan Alaattin Çakıcı cezaevinden yayın kuruluşlarına mektup gönderdi.

'Pontus' tartışmalarına cezaevinden katılan Trabzonlu Alaattin Çakıcı, mektubunda Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'ya yönelik ağır hakaret ve tehditlerde bulundu.

Çakıcı mektubunda şunları söyledi:

’’Trabzon Kanuni Sultan Süleyman’ın doğduğu, Fatih Sultan Mehmet Han'ın fethettiği ve Yavuz Sultan Selim’in yaşayıp yönettiği yerdir. Ayrıca Kurtuluş Savaşımızda Trabzon lisemiz cephede savaşarak kardeşlerimizin tamamının ŞEHİT olması sebebiyle tam 3 sene mezun verememiştir.

15 yaşlarında ki Eren Bülbül askerimize yardım ederken ŞEHİT düşmüştür. Bizim ülkemizde her ilde kuruluşu ve temsilcilik binası olan terörist HDP PKK partisinin olmadığı tek il Trabzon’dur.Terör propagandası yapılamayan ildir Trabzon. Şunu da aklınıza iyice kazıyın ki Trabzon Türkiye’nin T’sidir, Yunan senin babandır. Şerefsiz satılık köpek’’

Yorumlar (4)
Budi 1 yıl önce
Bu neki
Arif Selçuk 1 yıl önce
Fala inanma daldan geri kalma
bekirsatur 1 yıl önce
Ne oldu hani imamoglu adalettenhaksizliktan bahsediyordusecilifsecilmez garibanzavali engelli vatandaşların devletinverdigi haklarını vesayet özgürlüğünü elindenalditeksorunengellilermi.ugrasacagibaskasorun.uyokmuydubizeggellilefbukadarmi. engeliz kimbizimbusurunlarimiza cozumbulacakkim bizi artikinsayerine koyacak utanıyorum artık kendimi devlete ispatlamak dan Hastane kapılarında. Raporkuyrugunda.beklemekten.bvekucukdurumadusmekten yokmu bu ülkede bizde yasamahakkimiz.
Barılş 11 ay önce
Burada tehtid nerede? Köpek diyerek köpeklere hakaret etmiş sadece.
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?