banner29

Aleyna Tilki havalimanında olay çıkardı! 'Geri zekalı diyemezsiniz!'

Aleyna Tilki, İstanbul Havalimanı'nda olay çıkardı. Polis merkezine götürülen Tilki, ifadesi alındıktan sonra havalimanından ayrıldı.

Gündem 09.01.2020, 17:07 09.01.2020, 17:21

Sabah saatlerinde havalimanına gelip pasaport kontrolünden geçen Tilki, işlemlerinin tamamlanmasının ardından X-Ray kontrolleri için sıraya girdi. Buradaki bir yolcu ile bilinmeyen bir nedenle tartışan Tilki'nin, yolcuya ve bir güvenlik görevlisine hakaret ettiği öne sürüldü.

Birbirlerinden şikayetçi oldular

Yolcu ve güvenlik görevlisinin şikayetiyle havalimanındaki polis merkezine yönlendirilen Tilki'nin, burada ifadesi alındı. Tilki de yolcu ve güvenlik görevlisinden şikayetçi oldu. İfadesinin ardından polis merkezinden avukatıyla ayrılan Tilki'nin dış hatlar terminalindeki gümrüklü alana girişi sırasında basın mensuplarının çekim yapmasına izin verilmedi. 

O anlar kameraya yansıdı

Tilki'nin ifade nedeniyle uçağı kaçırdığı, bir sonraki sefer için de bilet almasına rağmen iptal ettirdiği öğrenildi. Şarkıcı daha sonra havalimanından ayrıldı. Aleyna Tilki'nin yaşadığı tartışma kameraya da yansıdı.

"Geri zekalı diyemezsin"

Görüntülerde bir kadının Aleyna Tilki'ye, "Geri zekalı diyemezsin" dediği duyuluyor. Aleyna Tilki'nin de hararetli bir şekilde görevlilere, "İsmimi biliyordur. Şikayetse etsin beni. İsterse tazminat açsın" sözleri yer alıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?