banner29

Aliyev, Paşinyan ile eğlendi! "Ne oldu Paşinyan?"

Karabağ topraklarının Azerbaycan'a katılmasıyla birlikte, Ermeni cephesinde tepkiler sürerken, Azerbaycan cephesinde ise büyük bir coşku hakimdi. Cumhurbaşkanı Aliyev'de, bu coşku ve sevince ortak olarak; Paşinyan'a "Ne oldu Paşinyan?, Ne oldu statü?" diyerek, Azerbaycan halkının aldığı zaferin sesi oldu.

Gündem 10.11.2020, 16:45

Dün Ermenistan Devlet Başkanı Paşinyan'ın yenilgiyi kabullendiği açıklamanın ardından, Azerbaycan cephesinde bu haber coşkuyla karşılanmıştı. Karabağ'ın  asıl sahibi olan Azerbaycan'a geri katılması ise Ermeni bloğunda tam bir faciaya yol açtı. Gece yarısında hükümet binasında toplanan Ermeni vatandaşlar, Paşinyan'a çok sert tepki gösterdi.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev de yaptığı konuşmada ise Ermenistan lideri Paşinyan için "Ne oldu Paşinyan?" ifadelerini kullandı.

Aliyev'in ifadeleri şu şekilde: "Ne oldu Paşinyan? Dillerde kalacak bu söz. Ne oldu Paşinyan, yol çekiyordun Cebrayıl'a? Ne oldu statü? Cehenneme gitti statü..."

Habervakti.com

Yorumlar (2)
Anonim 8 ay önce
Allah Aliyev Belanı Versin Şehidlerin Kanı Tökülen Yerden Ruslar Azeriye Gelir Aliyev Azeri Türk Halkın Aldatdı Ruslarında Aliyevinde Belasın Allah Versin Aliyev Ermeni Ondan Ne Gözlemek Olar
Anonim 8 ay önce
Azeri Torpağında Türk Azeri Bayrağı Olmalı Rusun Bayrağı Yok Putinin Aliyevin Oyununa Geldik
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?