banner29

Anadolu Jet yurt dışı uçuşlarına başlıyor! Tarih verildi...

THY Genel Müdürü Ekşi, Anadolu Jet'in yurt dışı uçuşlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Gündem 10.06.2020, 16:15
Anadolu Jet yurt dışı uçuşlarına başlıyor! Tarih verildi...

THY Genel Müdürü Ekşi, Anadolu Jet adına yaptığı açıklamada ''Yurt dışı uçuşlarımız 11 Haziran'dan itibaren başlıyor'' ifadelerini kullandı.

 AnadoluJet, yurt dışı uçuşlarına 11 Haziran'da başlıyor

AnadoluJet, yurt dışı uçuşlarına 11 Haziran'dan itibaren başlayacağını duyurdu.

AnadoluJet'ten "Yeniden Buluşuyoruz, Yurt Dışı Seferlerine 11 Haziran’dan İtibaren Başlıyoruz!" başlığıyla yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Biz de sizlerle seyahat etmeyi çok özledik. Koronavirüs salgını sebebiyle bir süredir yaşanan aksaklıkların ardından yeniden gökyüzü ile buluşuyoruz.

Salgın sebebiyle dünya genelinde alınan koruyucu tedbirler kapsamında uygulanan seyahat kısıtlamalarının esnetilmesiyle birlikte 11 Haziran 2020* tarihinden itibaren yurt dışı uçuşlarımıza başlıyoruz. Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarımız için hazırız!

11 Haziran’dan itibaren kademeli olarak artacak olan dış hat uçuşlarına ait tarife bilgilerimizi inceleyerek seyahat planlarınızı yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Seyahat engellerinin kalkması, otoritelerin vereceği izinler doğrultusunda yeniden planlanan güncel sefer bilgilerine alttaki tablodan ulaşabilirsiniz."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?