banner29

Ani ölümle akıllara bir 'acaba' düştü

Geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Hasan Doğan için herkes yasta. Doğan’ın naaşı bugün Fatih Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Topkapı Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Gündem 07.07.2008, 00:40 25.09.2019, 17:46
Ani ölümle akıllara bir 'acaba' düştü

Kısa süren başkanlık dönemindeki icraatlarıyla gönüllerde taht kuran Hasan Doğan'ın vefatı spor camiasını üzüntüye boğdu. Henüz 5 aylık başkanken kalp krizi geçiren Hasan Doğan'ın naaşı bugün defnedilecek. Futbol Federasyonu'nun Levent'teki binası önünde 10:30'da düzenlenecek törenin ardından cenaze Fatih Camii'ne götürülecek. Burada öğlen namazının ardından cenaze namazı kılınacak. Hasan Doğan'ın naaşı Topkapı Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Hasan Doğan'ın oturduğu Bahçelievler'deki Ömür Sitesi dün de ziyaretçi akınına uğradı.

BAŞKANA OTOPSİ YAPILDI MI?

Başbakan Erdoğan'a çok yakın bir isim olan ve hükümetin desteği ile göreve gelen Hasan Doğan'ın ani ve şüpheli ölümü kafalarda soru işareti bıraktı.

TÜRK FUTBOLU VE TÜRKİYE YASTA

Federasyon başkanı Hasan Doğan'ın ani ölümü Türk spor dünyasında şok etkisine neden oldu.

Başkan'ın ölümü doğal yollardan mı oldu yoksa başka bir şekilde mi??

Çete operasyonlarının hızla devam ettiği, çetenin, hükümeti ve operasyonu düzenleyenleri ölümle tehdit ettiği iddialarının ayyuka çıktığı bir dönemde, kısa bir zaman içinde tüm ülkenin sevgisini kazanan, başörtülü eşiyle kursaklarında darbe hevesi besleyen ulusalcı ihanet odaklarını rahatsız eden Hasan Doğan'ın ani ölümü akla bir çok şüphe getirdi!!

SUİKAST OLABİLİR Mİ?

İçecek ya da yiyeceğine konan bir damla suikast zehiriyle, yada ''kimyasal el'' olarak bilinen Rus yöntemi el sıkışarak suikasti düzenleyenin elindeki kimyasalın doku altından ''düşmanın'' vücuduna karışarak hiç bir iz bırakmadan kalp krizi görüntüsü veren yöntemlerle suikast örnekleri hiçte yabana atılacak iddialar değil!!

ERDOĞAN'A GÖZDAĞI OLABİLİR Mİ?

Ergenekon operasyonlarıyla çetenin hedefi haline gelen ve korumalarının sayısı olağanüstü şekilde arttırılan erdoğan'a ulaşamayanlar erdoğan'a sevdikleri üzerinden mi mesaj verdiler??

Başkan'a ciddi bir otopsi yapıldı mı??

Habervakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?