banner29

Anket şirketinden komik açıklama: AK Parti meclise girebilirse şükretsin!

Avrasya Araştırma Şirketi'nin başkanı Kemal Özkiraz, AK Parti ile ilgili çok konuşulacak bir iddiada bulundu. "AK Parti bırakın seçim kazanmayı meclise girerse şükredecek." dedi.

Gündem 14.11.2019, 00:04
Anket şirketinden komik açıklama: AK Parti meclise girebilirse şükretsin!

Avrasya Araştırma Şirketi'nin başkanı Kemal Özkiraz, sosyal medyada siyasetin geleceğine ilişkin bazı uçuk tahminlerde bulundu.

AK Parti'nin hızla oy kaybettiğini yazan Özkiraz, iktidar partisinde üst üste istifalar olması gerektiğini söyledi.

Özkiraz, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu tarafından kurulacak partilerin de iktidar tabanından çok çok yüksek oranlarda oy alacağını da savundu.

İŞTE O SÖZLER...

"Enseyi karartmayın bu günler geçecek. AK Parti bırakın seçim kazanmayı meclise girerse şükredecek. AK Parti 2020-2022 arasında mutlaka bölünecek. 20/30’lu hatta 50-60’lı istifalar olacak (2020 sonu ile 2022 arasında) Geriye sadece posası kalacak ve DSP gibi bir anda çakılacak. MHP mi? O hep kazanır, ana muhalefet olacak. Bu günler herkese ders olacak, demokratik bir parlamenter sistem kurulacak."

Yorumlar (1)
İBRAHİM ÖZTÜRK 2 yıl önce
Bu anketin altında da bir hinlik yatıyordur. Biz sayın Erdoğan sağ oldukça onun arkasında dimdik durmaya devam edeceğiz. kim bölünürse bölünsün ayrılanların durumu ortada çıksınlar er meydanına o zaman belli olur elbet
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?