banner29

Arınç'ın damadı kaza geçirdi, Olçok'un eşinden bomba twit geldi!

Bülent Arınç’ın kızı, damadı ve torunları Yozgat'ta trafik kazası geçirdi. Şehit Erol Olçok'un eşi kaza haberini duyunca ilginç bir twit attı.

Gündem 16.11.2019, 18:32
Arınç'ın damadı kaza geçirdi, Olçok'un eşinden bomba twit geldi!

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve TBMM eski Başkanı Bülent Arınç’ın kızı, damadı ve torunları trafik kazası geçirdi. Kazayı hafif yaralı olarak atlatan Yeter, hastanedeki tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Kaza, Yozgat’ın Aydıncık İlçesi Baydiğin Beldesi yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve TBMM eski Başkanı Bülent Arınç’ın Tokat’ta Kardiyolog olarak görev yaptığı öğrenilen damadı Doç. Dr. Ekrem Yeter, kızı Ayşenur Arınç Yeter ve çocukları Mehmet Akif, Şamil ve Zeynep Reyyan Yeter’in içerisinde bulunduğu otomobil Ankara’ya giderken kaza yaptı.

TABURCU EDİLDİLER

Kazayı hafif yaralı olarak atlatan Yeter ailesi, Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralılar tedavilerinin ardından taburcu edildi.
Kazayı duyan Vali Mustafa Çiftçi, Emniyet Müdürü Mehmet Gülser ve İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı hastaneye gelerek bilgi aldı.

NİHAL OLÇOK TWİT ATTI

Kaza haberini duyan 15 Temmuz şehidi Erol Olçok'un eşi ise twitter'den ilginç bir mesaj attı. Arınç'ın ve damadının FETÖ'cü olduğunu ilk günden itibaren savunan Nihal Olçok, kaza haberini alıntıladığı twitter'dan, "Bir arkadaşımın neneni öyle derdi. Asla beddua etmem duyunca da üzülmem. benimki de o hesap" diye yazdı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?